fot. @charles.chomka

Ola Ciupa kilka lat temu dała się poznać wielu osobom, dzięki występom w teledyskach Donatana, m.in. „My Słowianie”, czy „Brać”. Modelka od jakiegoś czasu zajmuje się DJ’ką. Działa pod pseudonimem „DJ Slavic Girl”, występując w całej Polsce. Pierwsze szlify zbierała pod okiem DJ Adamusa i DJ Promotion.

Ostatnio postanowiła nawiązać współpracę z Hellfieldem, reprezentantem ekipy CrackHouse i znanym youtuberem – Dannym Ferrari. Nad czym pracuje wspomniana trójka? Przygotowują singiel „DYNAMIT”:

  • Lubię takie spontany i wyraziste osobowości, więc stwierdziliśmy, że robimy razem hita! Wraz z Dannym Ferreri pojawimy się wokalnie w najnowszym singlu Oli, pt. „Dynamit”. Będzie to absolutny, letni hit! – przekazał Hellfield. – Osobiście uwielbiam niekonwencjonalne połączenia i zderzenia różnych klimatów w jednym artystycznym punkcie! Nie moge się doczekać, aż wypuścimy ten numer! – dodał.

View this post on Instagram

No, dobra! Jest breaking news! :) Do współpracy zaprosiła mnie DJ Slavic, czyli Ola Ciupa. Lubię takie spontany i wyraziste osobowości, więc stwierdziliśmy, że robimy razem hita! 🍾 Wraz z Dannym Ferreri pojawimy się wokalnie w najnowszym singlu Oli pt. „Dynamit” 🔥💯 Będzie to absolutny, letni hit! 🌴 Spotkaliśmy się ostatnio na CrackHouse, nagraliśmy wszystkie partie wokalne, a dzisiaj śmigamy ze zdjęciami do klipu 🎥 Dziękuję @ola_ciupa za zaproszenie ❤️ Osobiście uwielbiam niekonwencjonalne połączenia i zderzenia różnych klimatów w jednym artystycznym punkcie! Nie moge się doczekać, aż wypuścimy ten numer! :) Big Up @danny.ferreri – mega podziwiam i szanuję za to co robisz na YouTube jak wiesz, jaram się tym, że zostawiłeś kawałek swojej ‚personality’ na tym tracku! 💪🏼 No i nie mógłbym zapomnieć o @bambinoferreri którego za chwilę zobaczę na planie zdjęciowym i pomęczę! 😂 #gang #DjSlavic #Hellfield #DannyFerreri #hit #Dynamit

A post shared by Michał 'Hellfield' Kacprzak (@kacprzaksound) on

View this post on Instagram

Kto zgadnie co się szykuje? 🔥

A post shared by Danny Ferreri (@danny.ferreri) on