fot. kadr z klipu

Kizo, Bonus RPK i Jongmen połączyli siły i wspólnie stworzyli projekt Heavyweight, na który czekała cała hip-hopowa Polska! Dzisiaj raperzy odsłaniają pierwsze karty i prezentują numer Pod jednym niebem, który jest mocną zapowiedzią tej kolaboracji!

Pomysł na Heavyweight powstał naturalnie przy okazji wspólnie spędzonych godzin w studiu. To nie pierwszy raz, kiedy można usłyszeć artystów w takim składzie. Już wcześniej raperzy współpracowali przy kawałku Jongmena – La Vida Loca. Zwieńczeniem projektu będzie album, który pojawi się jesienią tego roku.

Nad krążkiem KizoJongmen i Bonus RPK pracowali od wielu miesięcy, a poza tą trójką na płycie pojawią się także inni czołowi gracze polskiej sceny hip-hopowej. Album będzie wybuchową mieszkanką stylów, bengerów oraz bezkompromisowych tekstów.

Zanim jednak pojawi się cała płyta, fani mogą posłuchać pierwszego kawałka! Singiel Pod jednym niebem ma wprowadzić słuchaczy w świat widziany okiem artystów. Są to zebrane obserwacje na temat życia i dnia codziennego muzyków, którzy pomimo różnych przeżyć i perypetii, mają tysiące powodów, aby żyć i spełniać swoje marzenia.

Dla fanów ulicznego rapu przygotowaliśmy specjalną playlistę „ULICZNY RAP”, którą znajdziecie na Spotify. Klikajcie ❤️, aby dodać do ulubionych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here