Hazzidy pójdzie drogą Erosa i Włodiego?

Warszawski raper pracuje nad 5. w karierze LP.

fot. kadr z klipu "Półmrok"

Warszawski raper od dłuższego czasu pracuje nad kolejnym solowym materiałem, o którym niewiele jeszcze wiadomo. Dotychczas pierwszą i jak na razie jedyną zapowiedzią tego wydawnictwa był teledysk, zrealizowany do singla „Półmrok”. Został on udostępniony pod koniec 2018 roku. Czy „EXORCISM” w ogóle ujrzy światło dzienne? Odpowiedź zdaje się być ukierunkowana w stronę słowa – TAK.

Hazzidy raz na jakiś czas wrzuca do mediów społecznościowych fragmenty nagranych zwrotek, co może potwierdzać, że raper poważnie myśli nad wydaniem tego krążka.

„9000 dni”, czyli ostatni solowy projekt z 2015 roku, ukazał się nakładem wytwórni Hemp Records. Czy z „EXORCISM” będzie podobnie? Zdaje się, że ta opcja raczej nie wchodzi w grę.

Według nas ciekawym i realnym wariantem jest transfer do Def Jam Recordings Poland. A warto przypomnieć, że Hazzidy pojawił się gościnnie na płycie Erosa – „Elwis Picasso”, a także wkrótce wyruszy z reprezentantem JWP w trasę koncertową „BANG DE DENG TOUR”.

W polskim oddziale legendarnego labelu są już: Ero, Young Igi, Frosti Rege, Rosalie., Włodi i Nocny. Jak zapowiedziało już Def Jam – nie są to ich ostatnie ogłoszenia. Czyżby wśród wymienionych artystów znalazł się również HazzidyDajcie znać w komentarzach, czy chcielibyście zobaczyć członka Szlagieru w Def Jam’ie.

https://www.instagram.com/p/B5dsIyKhjMq/