fot. kadr z klipu „Dziwne”

Nakładem wytwórni Hashashins został wydany najnowszy solowy krążek Kariana, pt. „Przeboje lat ’90”. Wszystko wskazuje na to, że był to ostatni album, który powstał we współpracy obu stron. Dlaczego?

 • Przykro mi to mówić, ale z dniem dzisiejszym raz na zawsze opuszczam ekipę Hashashins. To, czego wczoraj dopuściła się ta wielka ,,rodzina”, przerosłoby chyba każdego człowieka z szczyptą zdrowego rozsądku. Nie mam zamiaru wchodzić w szczegóły, ale lada moment ta ekipa będzie miała naprawdę więcej wspólnego z sektą niż z wytwórnią. Tak czy siak, życzę Wam jak najlepiej chłopaki. – przekazał w mediach społecznościowych Karian.

Na ten post zareagował już założyciel HashashinsDeys.

 • Też mi nowość. Przecież mówiłem, że sekta.

Pomocną dłoń w stronę Kariana wyciągnął Kartky, który zaprosił go do swojego labelu – Ou7side.

 • Siema wariaty, ja tylko szybciutko, co do całej kur* afery „Karianowej”. Z całym wielkim szacunkiem, z miłością olbrzymią dla Dawida Deysa – kur* byku, zastanów się, co Wy kur* robicie. I, ja pier*. A Kariana serdecznie zapraszam do wytwórni OU7SIDE LABEL – tam Cię kur* nikt nie będzie składał w ofierze szatanowi.

Jakie jest Wasze zdanie na temat tej sytuacji?

Przykro mi to mówić ale z dniem dzisiejszym raz na zawsze opuszczam ekipę Hashashins. To czego wczoraj dopuściła się ta…

Opublikowany przez Karian Niedziela, 17 maja 2020

5 KOMENTARZE

 1. wystarczy na nich popatrzeć jak wyglądają…
  kiedyś takich ludzi zaganiano bejsbolem, a dziś..
  a dzis jest to w modzie i się tym szczycą..
  świat schodzi na psy.
  elo

ZOSTAW ODPOWIEDŹ