fot. kadr z klipu

Po mocnym i brutalnie szczerym singlu „Ego-tyka”, Hans dorobił się kolejnego chwytającego za serce numeru. To już czwarty singiel z najnowszej solowej płyty Hansa (52 Dębiec), pt. „Poprawna Praca Serca”, którego premiera miała miejsce 14 czerwca 2019.

Kiedyś zaśpiewam Ci, to nie tylko utwór, ale i teledysk poświęcony w całości córce rapera, który w dodatku swoją premierę ma w dniu jej urodzin. Piękny prezent panie Hans, dołączamy się do życzeń!

  • Moja córeczko, superbohaterko. Nikt nie pokazał mi jak być tatą, dziękuję Ci że mogę uczyć się tego od Ciebie. Wszystkiego najlepszego z okazji Twoich 7 urodzin! – tak Hans zapowiada klip.

Znów dużo emocji i szczerości, a kto ma dzieci temu gwarantujemy łezka się w oku zakręci. Zwłaszcza, że perspektywa, jaką Hans przyjął w tekście skłania do refleksji. Refleksji o tu i teraz, podczas podróży w przeszłość i przyszłość jednocześnie. Przypomnijmy – Hans znany szerzej jako 52 Dębiec, to także połowa formacji Pięć Dwa, która w tym roku obchodzi 20 lecie działalności.

Jest także autorem tekstów i wokalistą zespołu Luxtorpeda.

Albumu Poprawna Praca Serca możemy posłuchać na YouTube oraz na serwisach streamingowych zebranych pod adresem poprawnapracaserca.pl. Informacje o nadchodzącej trasie koncertowej promującej krążek znaleźć można na fanpagu i instagramie artysty. Oficjalny sklep prowadzony bezpośrednio przez chłopaków dostępny jest pod adresem sklep.52debiec.pl.