fot. kadr z klipu

Kto by nie chciał mieć ferrari? Do fanów tej marki dołączyli właśnie Mr. Polska oraz Young Igi, którzy nagrali nowy kawałek! Całość właśnie zadebiutowała w sieci i we wszystkich serwisach streamingowych.

Jeśli nie przepadacie za Walentynkami tak samo, jak raperzy, to mamy dla Was odpowiednią radę, co możecie zrobić. Kocham tylko hajs. Na walentynki kupię ferrari! Nowy kawałek to interesująca współpraca, która na pewno wpadnie Wam w ucho.

Mr. Polska zapewnia, że mimo wszystko nowa piosenka jest romantyczna, która opowiada o tym, jak druga polówka, mimo wielu gestów miłości i tak cię zdradzi. Nie ma więc sensu zastanawiać się, co poszło nie tak, lepiej pieniądze wydać na prezent dla siebie.

„Ferrari” to już drugi singiel zapowiadający zbliżającą się płytę rapera. Wcześniej mogliście posłuchać kawałka „Faza”, który również pojawi się na nowym krążku. Teledysk do „Ferrari” nagrano na poznańskim torze, gdzie Mr. Polska oraz Young Igi mają ze sobą dużo hajsu, róże oraz tytułowe czerwone ferrari!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ