Dramatyczna sytuacja w Houston spowodowała że pomoc potrzebującym płynie ze wszystkich stron. Poszkodowanych hojnie wspierają gwiazdy muzyki oraz ekranu.

Wydarzenia z zeszłego tygodnia dotyczące działania huraganu Harvey są niesamowicie wyniszczające. Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła w miastach w Teksasie, a zwłaszcza w Houston. Tysiące ludzi zostało wysiedlonych ze swoich domów, szukając schronienia i bezpieczeństwa w przepełnionych już lokalach, a ostatnio niedawno w Lakewood Church, miejscu które było dawniej stadionem do koszykówki. W odpowiedzi na straszne obrazy, które zostały przechwycone, zarówno w telewizji, jak i w mediach społecznościowych, wiele znanych gwiazd hip-hopu okazało znaczne wsparcie w postaci dotacji dla organizacji zajmujących się pomaganiem ocalałych i ewakuowanym po burzliwych skutkach kataklizmu. Na liście osób pomagających można dodać dwa nowe nazwiska: Diddy’ego i Jamie’go Foxx’a.

Sean Combs zamieścił film na swojej stronie Instagram, informując, że złożył 25 000 dolarów darowizny na pomoc. Również pochwalił Kevina Harta za inicjatywę rozpoczęcia pomocy przez osoby związane z mediami, ruch ten wspomogło wiele znanych osobistości zaangażowanych w ciągu ostatnich trzech dni. Dodał, że wszyscy powinni przystąpić do tejże inicjatywy oraz  w jakikolwiek sposób pomóc potrzebującym w Teksasie i Luizjanie.

Jamie Foxx także umieścił na swoim profilu Instagram podobne nagranie na którym mówi o swoim wsparciu oraz jak bardzo potrzebna jest pomoc w tej nierównej walce z żywiołem. Oprócz niego swoje wsparcie okazali także Dj Khaled czy Chris Brown.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ