fot. @RapNokaut

Zbliża się 3. edycja oficjalnej polskiej ligi battle rap, podczas której swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje 12 zawodników. Uczestnicy od kilku tygodni skrupulatnie przygotowują punche, aby zaskoczyć swoich przeciwników i wspólnie z publicznością stać się jednym żywym organizmem.

Całe wydarzenie poprowadzą… Wojtek, wielokrotny mistrz Francji battle rapu i legenda ‚Rap Contenders” oraz AdMa, polska raperka, która swoją charyzmą, szczerością i urodą przyciąga rzeszę fanów! Chcesz przeżyć ten wulkan emocji? Wpadnij na „Rap Nokaut 3”! Nie masz jeszcze biletu? Nic straconego – ZAMÓW GO WŁAŚNIE TERAZ!

Wydarzenie, którego głównym sponsorem jest marka odzieżowa – Blank @blank.best.official – odbędzie się 8 lutego w Warszawie! Swój pojedynek stoczy tam, m.in. Gwiazda. A jej rywalką będzie Gruba.

 • KIM JESTEŚ? PRZEDSTAW SIĘ W KILKU SŁOWACH…
  Co tu dużo mówić, mam bardzo dwojaką osobowość. Z jednej strony jestem przyszłym pedagogiem i marzę o pracy z dziećmi, a z drugiej strony – jestem kolorowym zwierzęciem scenicznym, urodzonym i wychowanym by błyszczeć i chyba lepsze nazwisko niż Gwiazda nie mogło mi się trafić.
 • JAKIE SĄ TWOJE NAJCENNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA W RAPIE/FREESTYLE’U?
  To pytanie powinno brzmieć raczej: „Jakie będą…” – bo jestem na starcie swojej kariery haha.
 • DLACZEGO POSTANOWIŁAŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W „RAP NOKAUT 3”?
  Żeby wejść na scene z hukiem i pokazać, że jest tu dla mnie miejsce. A uważam, że Rap Nokaut to idealne miejsce na start, ponieważ jest to coś nowego, jakiś początek, tak jak ja.
 • CO SĄDZISZ O SWOJEJ PRZECIWNICZCE?
  Co do Grubej to wiadomo, że będę chciała pokazać jej i wszystkim, którzy na nią stawiali, że się mylili i to ja wygram. Ale z całego serca życzę jej powodzenia i trzymam za nią kciuki. Prywatnie to świetna osoba, ale liczy się rap i niech wygra lepsza.
 • CZYM BĘDZIESZ CHCIAŁA JĄ ZASKOCZYĆ?
  Myślę, że zaskoczę ją wszystkim, bo zna mnie jedynie od strony prywatnej i nie ma na mnie zbyt wiele materiału, by się przygotować.
 • ZAPRASZAM NA „RAP NOKAUT 3”, BO…
  Zapraszam na Rap Nokaut, bo warto zobaczyć, jak raperzy kojarzeni głównie z bitew freestyleowych, sprawdzają się zupełnie w innej formie i poznać kilka nowych twarzy, takich jak moja.
 • A JAK WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ BATTLE RAPU W POLSCE?
  Wierzę, że battle rap w Polsce się przyjmie i że zarówno publiczność, jak i sami artyści, będą coraz bardziej angażować się w imprezy typu Rap Nokaut. Z pewnością jest to większy pokaz umiejętności technicznych, jak i samego składania wersów niż freestyle.

KUP BILETY NA RAP NOKAUT 3!

🥊 W walce kobiet:Gwiazda przeciwniczką Gruba Grubo!Która z nich odeślę drugą do kuchni? 👩‍🍳

Opublikowany przez Rapnokaut Poniedziałek, 13 stycznia 2020

Karta walk „Rap Nokaut 3”:
FROSTI REGE vs OXON
KORO vs TOCZEK
VBS vs LUBER
YOU_REC vs SYN MŁYNARZA
KAZ vs RADAR
GRUBA vs GWIAZDA

Obserwujcie media społecznościowe „RAP NOKAUT”: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE, a także dołączcie do wydarzenia na facebooku: wejdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ