fot. @RapNokaut

Zbliża się 3. edycja oficjalnej polskiej ligi battle rap, podczas której swoje nieprzeciętne umiejętności zaprezentuje 12 zawodników. Uczestnicy od kilku tygodni skrupulatnie przygotowują punche, aby zaskoczyć swoich przeciwników i wspólnie z publicznością stać się jednym żywym organizmem.

Całe wydarzenie poprowadzą… Wojtek, wielokrotny mistrz Francji battle rapu i legenda ’Rap Contenders” oraz AdMa, polska raperka, która swoją charyzmą, szczerością i urodą przyciąga rzeszę fanów! Chcesz przeżyć ten wulkan emocji? Wpadnij na „Rap Nokaut 3”! Nie masz jeszcze biletu? Nic straconego – ZAMÓW GO WŁAŚNIE TERAZ!

Wydarzenie, którego głównym sponsorem jest marka odzieżowa – Blank @blank.best.official – odbędzie się 8 lutego w Warszawie! Swój pojedynek stoczy tam, m.in. Gruba. A jej rywalką będzie Gwiazda.

 • KIM JESTEŚ? PRZEDSTAW SIĘ W KILKU SŁOWACH…
  Jestem dziewczyną z Gdańska, która ma zajebiste poczucie humoru. Mam zajebiście duży dystans do siebie. Myślę, że bez takich cech nie weszłabym nigdy na scenę freestyle’ową, ponieważ jest ona specyficzna. Traktuję to jako zabawę i nigdy nie myślałam o tym na poważnie, nie spinałam jakoś specjalnie tyłka, że: „o ja, jak nie wygram to się popłaczę, powieszę” – nie, nie – w żadnym wypadku.To jest wszystko dla beki, żeby ludzie się śmiali, żebym ja się mogła pośmiać.
 • JAKIE SĄ TWOJE NAJCENNIEJSZE OSIĄGNIĘCIA W RAPIE/FREESTYLE’U?
  Jest to ciężkie pytanie, dlatego że ja dopiero od roku wiem, co to jest scena freestyle’owa. Wszystko uważam za osiągnięcie. Moje wyjście na z eliminacji na WBW w dwójkach jest osiągnięciem; wyjście na WBW jak startowałam sama – też wyszłam z eliminacji i zmierzyłam się z Kurianem, to też jest moje osiągnięcie. Ja cieszę się z małych rzeczy, ale czuję, że mogę jeszcze dużo osiągnąć.
 • DLACZEGO POSTANOWIŁAŚ WZIĄĆ UDZIAŁ W „RAP NOKAUT 3”?
  Ja jestem taka, że jak do mnie ktoś napisze, zaproponuje mi bitwę, np. jak Rap Nokaut tak, że wiedziałam o tym 2 miesiące wcześniej, gdzie mogę się na to przygotować, w sensie, załatwić sobie wolne itp., to pakuję mandżur w pociąg i nie ma mnie. Ja się zgadzam na każde z takich rzeczy. I w ogóle sprawdzić się. Zobaczymy, jak pójdzie mi pisanko.
 • CO SĄDZISZ O SWOJEJ PRZECIWNICZCE?
  Ja z Gwiazdą rozmawiam dużo osobiście. Bardzo ją lubię, jestem mega w porzadku dziewczyną. Nie mam jej nic do zarzucenia, ale jeżeli chodzi o rap, to nie wiem nic. Wiem tyle samo, co Wy.
 • CZYM BĘDZIESZ CHCIAŁA JĄ ZASKOCZYĆ?
  Mi się wydaje, że jestem na tyle niezrównoważona psychicznie, że nie wiem… Ja sama siebie potrafię zaskoczyć. Teraz Wam powiem, że zaskoczę ją tym i tym, a godzinę przed wyjściem sobie pomyślę: „O kur*, zrobię tak i tak”. Gdybym Wam powiedziała, to nie byłby żaden element zaskoczenia.
 • ZAPRASZAM NA „RAP NOKAUT 3”, BO…
  Będzie śmiesznie, będzie super, przezajebiście, tym bardziej, że będę ja, to będzie na bank beka. Musicie wbijać, nie ma innej opcji!
 • A JAK WIDZISZ PRZYSZŁOŚĆ BATTLE RAPU W POLSCE?
  Widzę to w ten sposób, że daję 2-3 lata i to się tak rozwinie, że – moim zdaniem – ludzie będą utrzymywać się z Grand Time’ów. Powstaną inne organizacje, podobne do „Rap Nokautu”. Czuję, że będzie grubo i to rozpier*.

KUP BILETY NA RAP NOKAUT 3!

https://www.facebook.com/RapNokaut/photos/a.538952626145355/3743533055687280/?type=3&theater

Karta walk „Rap Nokaut 3”:
FROSTI REGE vs OXON
KORO vs TOCZEK
VBS vs LUBER
YOU_REC vs SYN MŁYNARZA
KAZ vs RADAR
GRUBA vs GWIAZDA

Obserwujcie media społecznościowe „RAP NOKAUT”: FACEBOOK, INSTAGRAM, YOUTUBE, a także dołączcie do wydarzenia na facebooku: wejdź!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here