fot. @gospelgos

Pozostały niespełna dwa tygodnie do kolejnego historycznego wydarzenia, jakim jest „Rap Nokaut 2”, czyli druga część pierwszej oficjalnej polskiej ligi battle rap. Odbędzie się ono w warszawskim klubie ISKRA: Pole Mokotowskie.

Całą imprezę poprowadzi współorganizator całego zamieszania – Wini. To właśnie na jego oczach i zgromadzonej publiczności, na scenie powalczy aż 14 zawodników + 2 zawodniczki |pełną rozpiskę znajdziecie na Facebooku – kliknij!|.

Nie czekaj, zamów bilet już teraz na TICKETOS.PL.

Karta walk składa się z 8 oficjalnych pojedynków. Jednym z głównych starć będzie niewątpliwie bitwa między Yowee-m i Gospelem!

Obejrzyjcie blisko 30-sekundową zapowiedź szalonego Gospela:

Rap nokaut już 9listopada bądźcie tam pomyleńcy #gospel #yowi #ryba #milan #wini #rap_nockout

Opublikowany przez Gospel Poniedziałek, 28 października 2019

dołącz do wydarzenia na FACEBOOKU!

Opis:
16 zawodników w 8 walkach acapella pod okiem Winiego i publiczności jako jury. Zaczniemy od open mic a osobie z najlepszą nawijką zaproponujemy udział w Rapnokaut#3, który odbędzie się w marcu 2020.

ZASADY WALK
Wszystkie walki w podstawowym czasie odbywać się będą w formule acapella. Wejście – każdy zawodnik w ramach jednej rundy ma jedno wejście, które powinno trwać 2-3min. Runda – jedna runda to po jednym wejściu każdego zawodnika. Walka – walka składa się z 2 rund, czyli w sumie podczas walki zobaczymy 4 wejścia. Dogrywka – dogrywki będą na bicie, na zmianę po 4 wersy. Aż do skutku.