fot. Magdalena Wdziękowska

Pierwsza kooperacja Bedoesa i zespołu Golec uOrkiestra w postaci singla i klipu „Janosik”, który promuje album „Kwiat Polskiej Młodzieży” (współtworzony z Kubi Producent) – osiągnęła sporą popularność |sprawdź!|. Dowodem są, m.in. liczby. Blisko 26,5mln wyświetleń po ponad pół roku od premiery.

Reprezentant SBM Label i właściciel wytwórni 2115 GANG – bardzo ceni sobie współpracę z braćmi Golec: – Feat z Golcami, to było moje marzenie od zawsze. – podkreśla na każdym kroku. Twórcy takich hitów, jak: „Ściernisko”, „Pędzą konie”, czy „Lornetka” – również bardzo pozytywnie wypowiadali się o młodszym koledze: – Też czujemy się zaszczyceni, że możemy wspólnie z Wami muzykować.

Co ciekawe, na „Janosiku” ich muzyczne plany się nie zakończyły, a wręcz przeciwnie. Za kilka dni – dokładnie 29 maja (środa) – na światło dzienne wyjdzie utwór „GÓRĄ TY”, nagrany przez Golec uOrkiestra, Bedoesa i Gromee!

  • Oficjalnie! 29.05 premiera „Górą Ty”. Nie możecie tego przegapić ! Będzie się działo ❤️ – przekazał popularny polski DJ i producent.