Jeszcze w tym roku nakładem StoproRap ukaże się solowa płyta Głowy PMM!

Głowa reprezentuje szczecińską scenę rapową od 1999 roku. Przez wiele lat współtworzył szczecińską grupę Projektanci, z którą nagrał dwie płyty. W 2005 roku nakładem wytwórni T1/Teraz ukazał się debiutancki album Projektantów „Mamy to we krwi”, prawie w całości wyprodukowany przez OSTR’ego. W 2007 roku swoją premierę miała druga płyta zespołu „Braterstwo krwi”. Mimo, że płyta nie ukazała się w oficjalnym obiegu, została doceniona przez środowisko rapowe i słuchaczy jako jedna z najlepszych produkcji 2007 roku.

W 2007 roku Głowa razem z Wężem i producentem Tomem Swedenem (aka.S.Z.W) założył grupę PMM czyli Polski Mistrzowski Manewr.Debiutancki album grupy pt.”Polski Mistrzowski Manewr ” został wydany w 2008 roku nakładem ich własnej wytwórni Fat Flow Lejbel.W 2010 roku PMM dołączyli do warszawskiej wytwórni Prosto,w której wydali swój kolejny krążek pt.”Rap,stresy,hulana,interesy”.

Rok 2011 był przełomowy dla twórczości PMM ze względu na nagranie płyty „Poza horyzont” w całości wyprodukowanej przez O.s.t.r’a.Rok 2013 to kolejna płyta PMM pt.”Zatrzymać gniew” tym razem był to podwójny album gdzie za produkcję po raz kolejny odpowiadał O.S.T.R.

W 2015 roku ukazała się piąta jubileuszowa płyta PMM pt.”W stronę światła”. Nowa płyta Głowy ukaże się w 2016 roku nakładem StoproRap

ZOSTAW ODPOWIEDŹ