Slums Attack ujawnia kolejnego gościa na płycie „CNO2”. Będzie to znany z wcześniejszej współpracy z Peją – Glaca, lider My Riot.

Glaca ma pojawić się gościnnie w utworze „ZONA”. Lider My Riot to kolejny ujawniony gość na „CNO2”. Póki co, wiemy o raperach zza oceanu takich, jak Masta Ace i ONYX oraz rodzimych artystach – Pezecie i Śliwie.

Plotki krążące po internecie wskazują na to, że na płycie „CNO2” będziemy mogli usłyszeć również Sokoła, który do niedawna był w konflikcie z Peją. Już na dniach Slums Attack ma ujawnić kolejnych gości.

„CNO2” będzie zawierać 19 premierowych utworów. W dniu premiery planujemy konferencję prasową a wieczorem tradycyjny już bankiet. Przez pierwsze dwa dni od premiery będziemy podpisywać nowy album w sklepach muzycznych na terenie Poznania.. Jeśli chodzi o kwestie muzyczne, wszystkie bity wyprodukował DJ. Decks, za miks odpowiedzialna jest ekipa White House Records, czyli Magiera i LA., duet z Wrocławia. Zrobiliśmy też grupowe foto, które znajdzie się na froncie okładki i będzie odwzorowaniem i celowym nawiązaniem do klasycznej okładki płyty „Całkiem Nowe Oblicze” z 1999 roku. Oprócz uczestników tamtej starej sesji pojawią się nowi ludzie, również ci, którzy muzycznie wychowywali się na pierwszej części „CNO” z 1999 – dodaje raper.

Premiera „CNO2” równo za 2 miesiące – 15 września.

4 KOMENTARZE

  1. Haha kurwa, 3 jestem gimby!
    Nie no, tak szczerze, szacun dla Rycha, za RPS i progres

  2. dobrze że glamrap nie był podróbką innych upadłych serwisów
    co do strony to może być, ale musi się rozwinąć

  3. zapowiada się super płytka. Peja zawsze był mistrzem tego nie ma co komentować :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ