fot. Mateusz Szeliga

Na MaxFloRecTV trafiły dziś (8.07) “Letnie dzieci”. Utwór pochodzi z albumu “REnesans” Pokahontaz. Reżyserem towarzyszącego mu wideoklipu jest Aleksander “Kopruch” Kozłowski. Jedną z głównych ról w teledysku odegrały Katowice, które po raz kolejny zaprezentowano w krzywym zwierciadle. Zobaczcie, jak tym razem zostało pokazane miasto.

Premierowy klip do utworu “Letnie dzieci” jest 1. wizualizacją po premierze “REnesansu” Pokahontaz. Jej autorem jest Aleksander Kozłowski z grupy Przedmarańcza. Nie po raz pierwszy wykorzystał on w obiektywie kamery potencjał stolicy Górnego Śląska. Jedną z poprzednich jego realizacji z udziałem Katowic był nagrodzony tegorocznym YACH-em teledysk do “404” Pokahontaz i Kalibra 44. Wówczas poszczególne sceny wyglądały niczym wyjęte z “Incepcji”. Teraz w krajobraz miasta wpisani zostali giganci.

W refrenie utworu “Letnie dzieci” gościnnie wystąpił YoT, którego fani MaxFloRec mogą kojarzyć z 3ODY KRU. Produkcją muzyczną numeru zajął się natomiast nie kto inny, jak Magiera.

“REnesans” ukazał się 28 czerwca nakładem MaxFloRec. Od tego dnia 5. krążek Pokahontaz dostępny jest w Empikach w całej Polsce, a także na stronie: maxflosklep.pl.

 

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ