fot. kadr z klipu

Po trzech tygodniach od premiery „Windy”, czyli 1. singla zwiastującego kolejną tegoroczną płytę „Underdog”, rybnicki raper wypuścił kolejny numer. Tym razem Kacper HTA postanowił zobrazować utwór, zatytułowany „MROK”, w którym usłyszymy Gibbsa, również odpowiedzialnego za warstwę muzyczną. O klip zadbał przede wszystkim Adrian Kawa (Distort Media).

8. solowy album Kacpra HTA„Underdog”, inaczej mówiąc czarny koń – jest synonimem konsekwencji i nieustannej walki o marzenia. Mimo częstej nieprzychylności losu i licznych sinusoid artysta stara się skupić na jednym – muzyce. 12 numerów z wersji podstawowej zostaje powiększonych o 4 BONUS TRACKI (których nie dostaniecie w salonach muzycznych) oraz pakiety płyt z gadżetami w różnych opcjach. Krążek został zrealizowany w Dopehouse Studio pod okiem Gibbsa, który w części odpowiada za jego wyprodukowanie.

Lista gości, która do ostatniej chwili będzie owiana tajemnicą, jest mocno okrojona, a sam „Underdog” trafi na sklepowe półki 20.12.2019r. Ukaże się on nakładem wytwórni Ghetto Music.