Playlisty specjalne w serwisie Spotify…

Od 24 października serwis Spotify rusza z playlistami specjalnie dedykowanymi polskim użytkownikom – wszystko po to, aby dać im jak najlepsze muzyczne doświadczenie.

Wszystkie playlisty są stworzone specjalnie z myślą o polskich fanach muzyki, ze szczególną uwagą poświęconą gatunkom muzycznym cieszącym się w Polsce największą popularnością. Dla polskich fanów hip-hopu, Spotify przygotowało playlisty takie jak Generacja Hip Hop, na której znajdą się utwory cieszące się największym uznaniem wśród polskich słuchaczy. Użytkownicy z bardziej klasycznymi upodobaniami z pewnością docenią Polski Hip Hop: Klasyki, inspirujące zestawienie klasyków, które zdefiniowały rapową scenę w Polsce. Ponadto dla tych, którzy zawsze chcą być na czasie powstała playlista Hip Hop Alert, dzięki której fani mogą być na bieżąco z najciekawszymi nowościami w polskim hip hopie.

Podobnie jak globalne playlisty, te dedykowane polskim użytkownikom będą dostępne z poziomu zakładki Przeglądaj w sekcji Gatunki i nastroje.

Aby dowiedzieć się więcej o polskich playlistach, zapraszamy na stronę biura prasowego Spotify: spotify.prowly.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ