fot. kadr z klipu

We wrześniu światło dzienne ujrzał kolejny solowy album Gedza, zatytułowany „Bohema”. Po kilku tygodniach od jego premiera, raper udostępnił nowy klip. Tym razem wspólnie z BPND, zrealizowany obraz do singla – „K-PAX”. Utwór wyprodukowany został przez Roberta Dziedowicza i 808bros, natomiast za mix/mastering odpowiada Grrracz.

Na „Bohemie” znajduje się 10 utworów, do których dograło się 6 gości: Siles, Joda oraz Catchup, Justozaur, Sokos i HVZX.

#GEDZ

 1. OTCHŁAŃ (prod. SHDOW x 808bros x CHRIS CARSON)
 2. K – PAX (prod. ROBERT DZIEDOWICZ x 808bros)
 3. OBC (prod. 808bros x SHERL0CK)
 4. RESET (prod. Sokos x 808bros) + SILES
 5. MORFINA (prod. 808bros)
 6. MoMA (prod. LOAA x MICHAŁ GRACZYK) + JODA
 7. RÓWNOWAGA (prod. 808bros x ROBERT DZIEDOWICZ)
 8. BALI (prod. Julas, Pham, 808bros & HNSN)
 9. CZARNY KRUK (prod. SHDOW x 808bros)
 10. KOSMITA (prod. SOKOS x 808bros)

Fizyczną wersję można zamawiać na stronie nnjl.pl.

 • Każdy z moich albumów powstaje dłużej niż rok. Kawałki przechodzą ewolucję razem ze mną. Praca nad nimi jest trochę jak praca nad sobą, mozolna/znojna. „Bohemę” współtworzą ludzie mi bliscy, wspaniałe osoby i wielkie talenty. Miałem ogromne szczęście trafiając w życiu właśnie na nich. Jak do tej pory, jest to najbardziej spójna i dojrzała płyta, jaką przyszło mi nagrać i wyprodukować. Zbiór emocji, myśli i doświadczeń, dały skrajnie rapowy i nierapowy materiał. Odejście od poglądów, podejścia i zasad panujących obecnie na scenie, tym właśnie jest „Bohema”. – czytamy w opisie najnowszego wydawnictwa.