fot. @GangPato

Miesiąc temu Peter z Gangu Przemyskiej Patologii postanowił udostępnił do Internetu diss „Mówiłeś mi bracie” skierowany w stronę swojego byłego kolegi – Kaczora BRS. „On kłamie, wymyśla na twój temat jakieś bzdury. Pierd* o zasadach, a przestrzega mało których. Jest na pozór kozakiem i udaje gangstera” – nawinął w nim wspomniany raper.

W ostatnich tygodniach reprezentant Step Records przebywał na terapii, więc nie był w stanie odpowiedzieć na zaczepki Petera. Stało się to dziś, bowiem Kaczor udostępnił na swoim kanale YouTube diss, zatytułowany „Pogrzeb”. – W związku z wydaniem żenującego dissu na moją osobę podczas mojej nieobecności, postanowiłem olać obojętność i nagrać odpowiedź. To jest hip-hop ziom i tak już musi być. Już w styczniu miał ukazać się diss na mnie, po czym zostało ustalone, że nie publikujemy na siebie żadnego materiału obrażającego nasze osoby i rozchodzimy się własnymi ścieżkami. Jak widać jednak, podczas mojego pobytu na terapii w lipcu komuś puściły zawory i owy śmiałek Peterek z Gangu PP postanowił wylać na mnie swoje ochłapy w celu wypromowania swojej osoby. – napisał pod dissem, Kaczor.

Twórca takich albumów, jak: „Popalone Styki”, „Trapanacja Czaszki” i „Sygnatura akt. BRS 2019” – zapowiedział w utworze, że temat nie zakończy się na „Pogrzebie”: „Wydzwania za wami tutaj już pół Polski; na mieście zapytaj ludzi grypsujących, kto zjeżdża na grzędę i sam się wykończył; Pozdrawiam serdecznie, szykujcie do wojny. Maczety się ostrzą i rysują mordy” – zarapował.

Na profilu instagramowym Petera (@peter_gang_pp_official) pojawił się krótki filmik z prawdopodobnie nocnej wycieczki Gangu PP do miejsca zamieszkania Kaczora:

  • Mama cię musiał bronić szmato i psy przyjechały. Jesteś zwykłą ciotą. Jebać Kaczora BRS!

Gang PP do Kaczora BRS: 'Zaje* cię szmato. Wypie* z miasta'

Gang PP do Kaczora BRS: 'Zaje* cię szmato. Wypie* z miasta'

Opublikowany przez RAP Z INSTA Wtorek, 13 sierpnia 2019