fot. kadr z klipu

Gandi Ganda zaprezentował 2. zwiastun kolejnej solowej płyty, zatytułowanej „Z życia wzięte”. Miesiąc po premierze klipu zrealizowanego do numeru „Gandi Ganda Gandzior”, poznański raper postanowił nagrać ujęcia do „Witamy w NYC”: – Obrazek w całości został zrealizowany w Nowym Jorku w ubiegłym roku. – czytamy w opisie na YouTube.

O warstwę muzyczną singla, jak i wszystkich utworów na nadchodzącym materiale, zadbał Hirass. – Wielu z Was będzie kojarzyć podkład muzyczny użyty w tym utworze, gdyż jest to bit, który swego czasu wykorzystałem do #hot16challenge. – przekazał Gandzior.

Gandi Ganda w 2008 roku wypuścił pierwszą solową płytę, zatytułowaną „My ulica rap”. Trzy lata później, bo w 2011 roku – raper wydał kolejny krążek – „Gorące wersy płoną”. Przez ostatnie 8 lat, Gandziora mogliśmy słyszeć jedynie jako gościa u takich artystów, jak: Śliwa, Peja, czy na projekcie DJ-a Decksa „Mixtape 5”. W 2019 roku wraca on z nowym projektem!

  • Na „Z życia wzięte” będzie się znajdować naście niepowiązanych ze sobą kawałków – liczba ta wciąż może ulec zmianie, więc ostatecznie się okaże. Szczegóły będą podawane w miarę upływającego czasu, ale premiera w tym roku! – przekazał autor.