fot. mat. pras.

Duet znany z kolaboracji WATTBA (What A Time To Be Alive) znów w akcji! Future zaprosił Drake’a do udziału przy singlu „Life Is Good”.

Ta piosenka to sentymentalne wspomnienie „normalnego” życia. Artyści porównują je do czasów, kiedy stali się światowymi gwiazdami. Drake w pierwszej części utworu rapuje: „Znów pracuje w weekend, to sposób na wydostanie się z dna”, podczas gdy Future zaczyna drugą bardziej energiczną zwrotkę wersem: „Sto tysięcy za najtańszy sygnet na moim palcu”. Teledysk do tego numeru przedstawia duet, który wykonuje najróżniejsze zawody: od sprzedawców w sklepie elektronicznym, po pracowników sieci fast foodów. W wideo pojawiają się również takie postaci jak Lil Yachty, Mike Will Made-It oraz 21 Savage. To pierwsza kolaboracja tej niesamowitej dwójki raperów od ponad roku („Blue Tint” z płyty „Scorpion”).

Future to jeden z twórców trapu jaki znamy dzisiaj. 36 letni Nayvadius Wilburn urodził się w Atlancie. Największym krokiem w karierze było podpisania kontraktu z wytwórnią Epic Records po serii mixtape’ów wydanych w latach 2010-2011. Ten ruch umożliwił mu stworzenie własnego kolektywu Freebandz Gang. Raper ma na koncie siedem studyjnych albumów i pięć mixtape’ów wydanych z innymi artystami (w tym „What A Time To Be Alive” z Drake’iem z 2015 roku).

Singiel dostępny w serwisach streamingowych i na YouTube:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here