Peja w show „Agent-Gwiazdy”? W środowisku burza…

W przyszłym miesiącu na antenie TVN’u będziemy mogli śledzić poczynania Peji w programie „Agent-Gwiazdy”. Cała ta sytuacja rozpoczęła lawinę komentarzy, przez co dostało się nie tylko poznańskiego raperowi, ale również… Donatanowi, którego krytyczny komentarz w stronę środowiska hip-hop’owego nie spodobał się Fu.

Donatan kpi z Peji i ‚świata’ hip-hop’owego: „wykonawcy popowi rzadziej udają” – PRZECZYTAJ!

  • Następnego dupsko boli? I nikogo tutaj nie bronię tylko stwierdzam pewien niepodważalny fakt. Don vel Donatan Kompozytor się znalazł, który kiedyś w 2009 roku wysłał mi demo z bitami na „Retrospekcje” same gnioty. Jak takie coś może wypowiadać się na tematy związane z Pl HH jak to dzięki właśnie tej muzyce wybił się na saluuuny wieśniackiego show biznesu w, którym teraz tkwi po same uszy i siedzi tam na swoim sprzedajnym tłustym dupsku. Nie zapominajmy, że to dzięki podróbce stylu Gurala i Matheo, którzy byli pierwsi z takimi patentami (HH plus folk, słowiańska tematyka utworów). Odniósł sukces i to chyba każdy wie. Zatem po chuj się wynurza z takimi tekstami. Coś chyba nie do końca idzie dobrze z Marylką. Tylko teraz możesz trzaskać te gnioty swoje dla takich artystów, bo na prawdziwej scenie HH miejsca dla ciebie już nie ma – napisał FU na łamach swojego fanpage udostępniając newsa z portalu rap-new.eu
  • Pod wypowiedzią legendy warszawskiego rapu pojawiła się istna „burza” i komentarze fanów typu: „A ciebie nie boli ? Tedas w tvn zle rysiek wtvn dobrze banda hipokrytow„. W odpowiedzi Fusznik napisał: „Moja wypowiedź nie dotyczy tematu ani Peji udziału w tvn ani Tedego reakcji co mnie to obchodzi…Tylko chodzi mi dokładnie o słowa Donatana w jego wypowiedzi w tym Tkwi cały szkopuł…„.

Zgadzacie się z opinią Fusznika?

fot. www.facebook.com/fuofficial/ JOERG CARSTENSEN/dpa

1 KOMENTARZ

  1. Fu najbardziej kojarzy mi się z FUSZERKĄ bo raper to co najwyżej specjalnej troski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ