fot. kadr z video

W 2001 roku miała miejsce premiera debiutanckiego albumu Fu, pt. „N.O.C.C.”. Jak się później okazało – historycznego, ponieważ zapisał się na kartach historii polskiego Hip-Hopu.

Dziś reprezentant ZIP Składu i Zipery to zdrowy i dorosły facet z dużym bagażem doświadczeń, który wciąż kontynuje swoją pasję do muzyki rap. Właśnie jest w trakcie promocji 8. solowej płyty – „Personality”. Ujrzy ona światło dzienne jeszcze w 2019 roku we współpracy z Visioners Label.

Wytwórnia założona przez Pona postanowiła stworzyć niezwykły projekt, przedstawiający prywatne i muzyczne losy Fusznika w postaci filmu dokumentalnego. Jego pierwszą, ponad 7-minutową część, możecie obejrzeć już w serwisie YouTube.

Jest to, m.in. podróż po legendarnych śródmiejskich miejscówkach, gdzie w jednej z kamienic powstał kultowy projekt „N.O.C.C.”, który przez wielu słuchaczy jest uznawany za najlepszy solowy krążek Fu, a na pewno najbardziej sentymentalny! A co działo się w historycznym Studio Schron? Posłuchajcie kilku anegdot: