fot. @ciociaewaaa_foto

Powiększa się grono raperów, którzy potępili zachowanie Soboty, który według Jongmena potwierdził tzw. 60-tkę. Do tej sprawy odnieśli się już, m.in.: Kafar, Rest, Kaczy Proceder, Pawko CS/Lacocamadre, czy Książę Kapota.

Kilka słów w mediach społecznościowych postanowiło wypowiedzieć również trzech innych MC’s – Fu, Bilon i Nizioł.

  • Jeśli ktoś rapuje w swoich tekstach o ulicznych zasadach, o tym, co warto, czego nie warto, a później nie przestrzega tego w realnym życiu, to dla mnie jest skończony. Po prostu jest niewiarygodny, krótko i na temat. Mój brat od 3 tygodni odsiaduje wyrok, również za pomówienie, za 60-nę. Także moje zdanie znacie na ten temat. Tyle. Trzym się Jongmen. – przekazał w nagraniu video reprezentant ZIP Składu i Zipery.
  • Jak można tak sprytnie odwracać kota ogonem, to ja nie wiem… BHP ulicy jest jedno, prawo ulicy jest jedno. Elo, jeb*ć kapusi. Pozdro Jongmen. – oznajmił z kolei współzałożyciel Hemp Gru.
  • „Każdy dobry chłopak wie, jak zachować się powinien” – skoro tego ktoś nie wiedział, to teraz ma lipę. Wszystkiego dobrego dla Ciebie Jongmen, dużo zdrówka. I do zobaczyska niebawem. – rzekł Nizioł, cytując przy tym fragment zwrotki Bonusa RPK z kawałka „Każdy dobry chłopak wie”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ