fot. kadr z klipu

Raper, producent i filantrop – French Montana zapowiada na listopad swój nowy album, który jest zwiastowany numerem „Writing on the Wall”. W kawałku usłyszymy jedne z największych gwiazd muzyki popularnej – Cardi B, Post Malone’a, French Montanę i RVSSIANa. Teledysk do utworu został dość bezpośrednio zainspirowany zdaniem „larger than life” i zobaczymy w nim artystów wielkości wieżowców, którzy przemierzają przez Nowy Jork. French Montana dokładnie wie jak stworzyć hit. W utworze usłyszymy plemienną linię basową, energetyczny rytm i wyczujemy taneczną aurę. Producent potrafi w swoich piosenkach stworzyć melodie, których nie da się wyrzucić z głowy. Dodając do tego muzycznego koktajlu seksowną Cardi B i hipnotyzujące zwrotki Post Malone powstaje światowy przebój.

Nowy singiel w królewskim towarzystwie jest tylko jednym z elementów układanki. W ubiegłym tygodniu French Montana ogłosił, że wszyscy fani, którzy czekają na jeszcze większą dawkę muzyki, zostaną zaspokojeni. Trzeci pełny krążek o nazwie „Montana” pojawi się w serwisach streamingowych już w listopadzie. TUTAJ można obejrzeć jego filmową zapowiedź. Karim „French Montana” Kharbouch skomentował to wydarzenie „Nie musisz zmieniać tego jaki jesteś. Możesz po prostu wprowadzić ludzi do swojego świata”.

W dniu zapowiedzi muzycznych, amerykański raper został także ogłoszony pierwszym ambasadorem akcji „I Stand With Immigrants” i rozpoczął działanie programu Karim Kharbouch Coding Fellowship Program, który wspiera imigrantów mieszkających na Bronxie, ucząc ich podstaw programowania.