fot. autor: Jakub Grab

Nowy singiel Pokahontaz już za kilka dni!

Premierowy utwór pt. „Z innej bajki” trafi na MaxFloRecTV już w najbliższy wtorek, 9.10. Będzie to 1. zwiastun kolejnego krążka grupy.

Jakiś czas temu w serwisach społecznościowych Rahim i Fokus informowali o trwających pracach nad nowym teledyskiem. Już niebawem zobaczymy efekty. Numer będzie zapowiedzią 5. longplaya Pokahontaz. Artyści nie zdradzają póki co zbyt wielu szczegółów. Nie wiemy, w jakim klimacie utrzymany ma być singiel, a tym bardziej cała płyta. Zagadką na razie jest również, kto odpowiada za produkcję muzyczną wtorkowej premiery.

Przypominamy, że ostatni album Pokahontaz – „REset” ukazał się 1.12.2017 r. To na nim pojawił się m.in. utwór „404” z gościnnym udziałem Kalibra 44 czy ostatni z singli pt. „Zerwani ze smyczy”.

Więcej szczegółów mamy poznać jeszcze w ten weekend. Zachęcamy więc do śledzenia mediów społecznościowych wydawnictwa i samych artystów, gdzie przez najbliższe dni pojawiać się będą kolejne zwiastuny nowości. Warto także subskrybować kanał MaxFloRecTV (kliknij!).

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ