Flint uważa Filipka za maszynę do morderczych panczy

Komentuje również przebieg Bitwy o Pitos, w której brał udział

64544343

Wygrałem skurwysyny! Bitwę o Pitos zacząłem od rzucenia wyzwania Filipkowi – wiem, że dużo ludzi czekało na tę walkę i nie chciałem tego zostawiać w rękach Dużego Pe, który losował karteczki z ksywkami. Zdawałem sobie sprawę jak to będzie wyglądać i że przeciwnik będzie rzucał te swoje mordercze pancze, a publiczność będzie czekać na lincz. Ale wyszedłem tam, dwa razy stanąłem z podniesioną głową i dwa razy tak samo opuściłem scenę. Po drodze udało mi się skasować zawodnika z eliminacji, który też był mocno zmotywowany, żeby wykorzystać moją falę hejtu, by przejść dalej. Piękny moment.

Wróćmy do pierwszego wyzwania i zamieszania z bitami – na początku wjechał bit z Tori Black (świeży, wymagający i mega rozpoznawalny patrząc na to, jaki hype ma obecnie PRO8L3M – i słusznie, jestem fanem). Ledwo rzuciłem dwa wersy i mi przerwano krzykami, że nie taki bit miał niby polecieć. Ja nawijam na wszystkim i nie stanowi to dla mnie różnicy, ale jeśli Pe wybrał jakieś specjalne bity pod tę walkę to też nie jest dla mnie problem, tylko szkoda, że przerwano mi z tej okazji wejście i wytrącono mnie z rytmu. Pe się trochę pogubił w szale poprawności politycznej i neutralności i poniosły go emocje, w efekcie czego puszczony został dobrze znany, zaruchany do granic klasyczek VATO. Już to wyjaśniliśmy i nie chciałbym, żeby ta akcja rzuciła jakiś cień na zajebistą robotę, jaką Marcin włożył w organizację tej imprezy, więc może po prostu przyznam:

Maszyna do morderczych panczy mnie zwyczajnie pokonała i było to coś czego się spodziewałem. Ze swojej strony chciałem tylko pokazać, że mam jaja to zrobić i się nie boję, mimo że to jasne, że nie mam z nim szans w wymyślaniu tych bezosobowych gierek słownych, tak samo jak on nie ma ze mną szans na trackach, czy na koncertach. Niedosyt oczywiście jest, bo myślę że miałem formę na spokojne top 4 wieczoru.

Mimo tego, miło mi wreszcie powiedzieć, że to ja wygrałem Bitwę o Pitos. Wygrałem ją głównie z samym sobą i z całą presją, jaka na mnie spoczywała. A do wszystkich ludzi, którzy miesiąc temu wyzywali mnie i ubliżali, a teraz przyznają się do błędu, oddają „szacunek” i gratulują mi postawy na bitwie – JEBAĆ WAS. Jestem zawsze taki sam, normalny, naturalny, uczciwy i życzliwy, to Wy usiłujecie mnie zniszczyć i za to macie u mnie pojazd niezależnie, czy mnie aktualnie kochacie, bo przybiłem piątkę Fifiemu, czy nienawidzicie, bo publicznie powiedziałem, że jestem najlepszy„.

Dziękuję normalnym słuchaczom i fanom, że byli ze mną. Dziękuję Pe za zorganizowanie tej imprezy, a także Filipkowi za rywalizację. No i gratuluję zwycięzcom! W tym roku wydam swój najlepszy album i chyba już nie będę więcej freestyle’ował na bitwach. A może będę?” – dodaje.

Bitwa o Pitos odbyła się 18. czerwca, a jej organizatorem był Duże Pe. Zwycięzcą został… FILIPEK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ