fot. @sensi&

Firma to kultowa uliczna ekipa, która nagrała łącznie 6 projektów. Wszystko rozpoczęło się w 2001 roku, kiedy to wypuścili „Pierwszy nielegal” (z najbardziej znanym utworem/klipem „Brat”), a zakończyło po dekadzie – w 2011 wydali płytę zamykającą ich wspólną dyskografię „Nasza broń to nasza pasja”.

Czy realne jest, aby Popek, Kali, Tadek, Bosski i Pomidor ponownie połączyli swoje siły?

  • Mieliśmy taki plan, żeby spróbować nagrać pięciogłowego smoka jeszcze raz, w całym składzie, ale to nie doszło do skutku. Było to niewykonalne, spełzło na marzeniach. – powiedział Popek w rozmowie z Imponderabilia.
  • Chciałem taką płytę nagrać… Dzisiaj nasze życia poszły w tak innym kierunku – ten robi taką muzykę, ten taką. Nie połączymy tych pięciu ludzi z powrotem. Jeden z drugim pokłóceni, inny coś tam… Kali pokłócił się z Tadkiem, Bosskim, ja miałem spinkę z Pomidorem. Potem się pogodziliśmy wszyscy, chcieliśmy to zrobić, nagrać, ale jakoś nie zebraliśmy nas wszystkich do kupy. – dodał.

Który kawałek Firmy powinien znaleźć się na playliście „Uliczny rap” na Spotify? Klikajcie ❤️, aby dodać ją do ulubionych!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ