fot. kadr z video/Massive Word Play - Battle Rap PL

Już 2. listopada odbędzie się oficjalna premiera najnowszego filmu „Bodied”, który został wyreżyserowany przez Josepha Kahna, natomiast produkcją zajął się… Eminem! Film już zbiera pochlebne recenzje i może pochwalić się Nagrodą Publiczności jako „Najlepszy film” w sekcji „Szaleństwo Północy” („Midnight Madness”) na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto.

„Bodied” to opowieść o zdolnym studencie, który z powodzeniem pisze pracę magisterską na temat języka używanego w tzw. „Battle-Rapie”. Tym samym wzbudza oburzenie, gdy rywalizacja w tejże formule staje się jego obsesją.

Warto także wspomnieć, że startuje polska edycja „Rap Battle Acapella”, czyli RAP NOKAUT. Ta forma od 10 lat jest popularna w Stanach Zjednoczonych, we Francji, czy w Rosji. Teraz pojawi się również w naszym kraju, pod nazwą: RAP NOKAUT. Jeżeli chcesz stworzyć historię polskiej edycji, prześlij swoje zgłoszenie na kontakt@rapnokaut.com i bądź jednym z 10. pierwszych uczestników. Zasady i historię znajdziecie na stronie rapnokaut.comGłównym patronem Rap Nokautu jest WOJTEK, mistrz Francji „Rap Contenders”, który… ma polskie korzenie. Już wkrótce przedstawi 1. edycję polskich bitew.

Poniżej zwiastun z polskimi napisami: