fot. @GlobalStudio.film

Udział w 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni to nie było jedyne wyróżnienie dla twórców filmu „Proceder”, opisującego życie Ś.P. Tomasza Chady, jednego z najbardziej znanych polskich raperów. Właśnie dowiedzieliśmy się, że film został zakwalifikowany do 35. edycji Międzynarodowego Warszawskiego Festiwalu Filmowego! Wydarzenie to odbędzie się w dniach 11-20 października.

OBEJRZYJ OFICJALNY ZWIASTUN FILMU!

  • Mamy dla Was gorącą informację 🔥🗞 PROCEDER 🎤 – film Global Studio w reżyserii Braci Węgrzyn zakwalifikował się na 35. Międzynarodowy Warszawski Festiwal Filmowy @warsawiff. Jest to jeden z 15’stu festiwali klasy A na całym świecie obok festiwali takich jak m. in.: Cannes, Wenecja, Berlin, San Sebastian, Tokio czy Montreal. 🎬PROCEDER🎞 jest jednym z 15 filmów w Międzynarodowym Konkursie Głównym, jedynym zrealizowanym w języku polskim!⠀Trzymajcie kciuki ✊🍿✊⠀- czytamy na profilach studia filmowego Global Studio.

Program oraz informacje o sprzedaży biletów na 35. WFF znajdziecie na stronie internetowej www.wff.pl.

Mamy dla Was gorącą informację 🔥🗞 PROCEDER 🎤 – film Global Studio w reżyserii Braci Węgrzyn zakwalifikował się na 35….

Opublikowany przez Global Studio film Proceder 15 listopada w kinach Środa, 25 września 2019

View this post on Instagram

Mamy dla Was gorącą informację 🔥🗞 PROCEDER 🎤 – film Global Studio w reżyserii Braci Węgrzyn zakwalifikował się na 35. Międzynarodowy Warszawski Festiwal Filmowy @warsawiff. Jest to jeden z 15'stu festiwali klasy A na całym świecie obok festiwali takich jak m. in.: Cannes, Wenecja, Berlin, San Sebastian, Tokio czy Montreal. 🎬PROCEDER🎞 jest jednym z 15 filmów w Międzynarodowym Konkursie Głównym, jedynym zrealizowanym w języku polskim!⠀ Trzymajcie kciuki ✊🍿✊⠀ ⠀ #wff #2019wff #35wff #festiwal #Warszawa #Chada #Proceder #film #muzyka #kino #tomaszchada #polskifilm #hiphoppolska #hiphop #muzyka #biografia #globalstudio #steprecords #klasyka #legenda #narapie

A post shared by Proceder – Tomasz Chada – Film (@globalstudio.film) on

Opis:

Poruszająca historia rapera Tomasza Chady (1978-2018) – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada zginął w niewyjaśnionych okolicznościach, zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem — pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. „Miał i ma liczne grono wielbicieli i kontynuatorów. Jego teksty bywały dosadne, ale nie była to dosadność dla samej dosadności, to były utwory bardzo osobiste i stylistycznie rozpoznawalne. Wielu raperów uczyło się na nim. Ma lepszych i gorszych naśladowców, ale w sferze tekstowej wyznaczył żywe do dziś standardy” – Michał Węgrzyn. Tytuł nawiązuje do pierwszego albumu rapera. W roli głównej zobaczymy Piotra Witkowskiego.