fot. @ciociaewaaa_foto

Kali w ubiegłym roku świętował XX-lecie działalności scenicznej oraz X-lecie Ganja Mafii. Ponadto, przygotował swoim fanom aż 3 solowe płyty („Chudy chłopak”, „Droga koguta”, „Infinity 81”) i zagwarantował niezapomniane chwile podczas wyjątkowego koncertu, który odbył się w Katowicach.

Po muzycznych albumach przyszedł czas na… FILM!

 • NARESZCIE! „XX GM DVD” to sto minutowy zapis video z jubileuszowego koncertu, zorganizowanego z okazji dwudziestolecia Kaliego na scenie oraz dziesięciolecia istnienia marki Ganja Mafia. Krążek DVD wzbogacony o 40-stronicowy album zdjęciowy w twardej oprawie, w formacie A4, z niepublikowanymi zdjęciami, autorstwa czwórki niezależnych fotografów, pozwoli Wam ponownie przeżyć magię tego wydarzenia, które przeszło do historii ze względu na rozmach i skalę, niespotykaną do tej pory na polskiej scenie rap.
  Dzięki 9LiterFilmy, udało się uchwycić epickie, zapierające dech w piersiach momenty i zapisać je za pomocą najlepszej jakości sprzętu.
  Specjalnie przygotowany materiał audio-video pozbawi Was tchu od pierwszej minuty do momentu triumfalnego spoczęcia Kaliego na dłoniach 5 tysięcy zgromadzonych słuchaczy.
  Limitowane wydanie, okrojone do 10 tysięcy sztuk, nie będzie dostępne w regularnej sprzedaży. Wydanie nie będzie wznawiane.
  Prawdziwa kolekcjonerska perła dla uczestników wydarzenia, jak i tych, którzy nie mogli tej nocy być z nami.
  💰79,99 – przekazał w mediach społecznościowych krakowski raper.

Przedsprzedaż ma wystartować 15 stycznia, a premiera zaplanowana jest na 22 lutego.

NARESZCIE! XX GM DVD to sto minutowy zapis video z jubileuszowego koncertu, zorganizowanego z okazji dwudziestolecia…

Opublikowany przez Marcina "Kaliego" Gutkowskiego Piątek, 10 stycznia 2020

View this post on Instagram

NARESZCIE! XX GM DVD to sto minutowy zapis video z jubileuszowego koncertu, zorganizowanego z okazji dwudziestolecia Kaliego na scenie oraz dziesięciolecia istnienia marki Ganja Mafia. Krążek DVD wzbogacony o czterdziestostronicowy album zdjęciowy w twardej oprawie, w formacie A4, z niepublikowanymi zdjęciami, autorstwa czwórki niezależnych fotografów, pozwoli Wam ponownie przeżyć magię tego wydarzenia, które przeszło do historii ze względu na rozmach i skalę, nie spotykaną do tej pory na polskiej scenie rap. Dzięki 9 Liter filmy, udało się uchwycić epickie, zapierające dech w piersiach momenty i zapisać je za pomocą najlepszej jakości sprzętu. Specjalnie przygotowany materiał audio-video pozbawi Was tchu od pierwszej minuty do momentu triumfalnego spoczęcia Kaliego na dłoniach 5 tysięcy zgromadzonych słuchaczy. Limitowane wydanie, okrojone do 10 tysięcy sztuk, nie będzie dostępne w regularnej sprzedaży. Wydanie nie będzie wznawiane. Prawdziwa kolekcjonerska perła dla uczestników wydarzenia, jak i tych, którzy nie mogli tej nocy być z nami. 💰79,99 #k4lion #xxgm #dvd

A post shared by Marcin "Kali" Gutkowski (@k4lion) on