fot. @ciociaewaaa_foto

Filipek w jednym z wywiadów po gali Fame MMA 4, na której pokazał się z dobrej strony i wygrał swój pojedynek z Tombem – przyznał, że chętnie zmierzył by się w oktagonie z Dioxem |info!|: – Jeżeli byłby zainteresowany walką ze mną, to też bym mógł z nim zawalczyć. – oznajmił w rozmowie z serwisem sporty-walki.org.

Temat konfliktu na linii Filipek x Diox – natychmiast został „podłapany” przez organizatorów największych w Polsce zawodów „battle rap” – RAP NOKAUT. W social mediach pojawiła się grafika mówiąca o potencjalnej walce obu raperów. – @diox_hifi x @filipek1995 – zachęcamy do załatwienia Waszych wszelkich nieporozumień w rapowym stylu na RAP NOKAUT. Co Wy na to⁉ – napisali włodarze „Rap Nokautu”. Na odpowiedź Filipka i Dioxa nie trzeba było długo czekać:

  • Bardzo chętnie. – odpisał Filipek. Dodając w międzyczasie na „Insta Stories”: – Diox – jak ze mną wygrasz na rymy, to potem możemy na pięści i bierzesz moją gażę.
  • Filipek – musiałbyś zbić do mojej wagi pancze, ale oczywiście jestem w tym 👍🏻 lets get some fun. – przekazał Diox.

Kolejna edycja, czyli „Rap Nokaut vol. 2” – planowana jest na 19 października br. Czy właśnie w tym terminie miałaby się odbyć walka na słowa między Filipkiem i Dioxem? Czekamy na dalszy rozwój sytuacji.

Na „Rap Nokaut vol. 1” swoje pojedynki toczyli, m.in.: Filipek z Bajorsonem oraz VNM z Weną. Zobacz materiały video: kliknij!

https://www.instagram.com/p/BzP92-PoXLa/

https://www.facebook.com/RapNokaut/photos/a.538952626145355/3115822688458323/?type=3&theater