fot. fragment okładki

W sieci pojawił się kolejny singiel, zwiastujący premierę nowego wydawnictwa Filipka, pt. „Bipolar”. Pierwszym utworem nadchodzącego albumu jest utwór „Samotność”, do którego zdjęcia zostały zrealizowane na słonecznej Malcie.

Na dobre promocję płyty rozpoczyna jednak klip, zrealizowany do utworu „Kochałem tylko raz„. Tym razem Filipek razem z ekipą filmową wybrał się do Norwegii, gdzie zostały zrealizowane zdjęcia do teledysku oraz materiały do okładki płyty.

„Bipolar” to tytuł najnowszego, dwunastego w karierze albumu Filipka. Krążek ukaże się nakładem QueQuality w grudniu 2019 roku. Za warstwę muzyczną płyty w całości odpowiada PSR – producent, który wcześniej współpracował m.in. Paluchem, Polską Wersją, Szpakiem czy Kalim.

„Bipolar” to bez wątpienia najbardziej dopracowana pozycja w katalogu Filipka. Album przesiąknięty jest emocjami i gorzkimi refleksjami na temat branży oraz otaczającego świata. Więcej szczegółów oraz tracklistę opublikujemy wkrótce. Przedsprzedaż trwa na stronie queshop.pl.