fot. @ciociaewaaa_foto

Filipek od jakiegoś czasu nie bierze udziałów w bitwach freestyle’owych, lecz zrobił wyjątek dla organizatorów „Bitwy o Kostrzyn”, która odbyła się 8 czerwca. Wcześniej, pod koniec maja, był jednym z uczestników pierwszej edycji formuły rap battling – „RAP NOKAUT”, w której pokonał Bajorsona. Reprezentant QueQuality podkreślił, że teraz chce się skupić właśnie na tego typu rodzajach zawodów w świecie rapu:

  • Bitwy freestyle’owe to nie jest coś, co mega mnie interesuje. Mam kolejne swoje pasje życiowe, swoje priorytety… Bardziej mi się podoba ewolucja z freestyle do „Rap Nokautu”. To jest popularniejsza forma. Trzeba nad nią bardziej popracować, aby była bardziej widowiskowa. W Ameryce jest to dużo bardziej popularne. Rozmawiałem z Winim nad kolejnym „Rap Nokautem” i tym byłbym bardziej zainteresowany. – powiedział Filipek w rozmowie z Sporty Walki MMA, Kickboxing, Grappling.

Poniżej przypominamy cały pojedynek między Filipkiem i Bajorsonem, który zbliża się do granicy 700 tys. wyświetleń w serwisie YouTube: