fot. kadr z klipu „Werter nie żyje”

Filipek po raz kolejny zdecydował się odpalić opcję „Zadaj mi pytanie” na Instagramie. Dodatkowo ujawnił, że w przyszłym tygodniu rozpoczyna realizację pierwszego klipu na nową płytę. Czy ktoś pojawi się gościnnie na tym kawałku? – Nie, nakur*am solówkę. Ale na klipie będzie mnóstwo ważnych dla mnie osób. – przekazał raper.

Reprezentant QueQuality odpowiedział także na pytanie „kto aktualnie najmocniej Cię inspiruje?„.

  • Rapowo staram się czerpać wzorce z całej zagranicznej sceny, bez podziału. Nie mam inspiracji, jeżeli chodzi o charaktery raperów, natomiast muszę przyznać, że ze względu na lirykę MGK jest wybitnie ciekawy.

W dalszych wypowiedziach raper porównał także Eminema i Machine Gun Kelly’ego.

  • Na przestrzeni całej twórczości i młodzieńczych lat to oczywiste, że Eminem jest i będzie legendą. Ostatnia płyta MGK towarzyszyła mi przy robieniu „Bipolaru”, numer „Glass House” to emocjonalny rozpi*rdol. Obaj są artystami przez duże „A”, ale Eminem jest już ukształtowany i raczej będzie rapował tak, jak rapuje. Colson szuka siebie w tekstach i dźwiękach cały czas. Dzisiaj bliżej mi do MGK, bo mam/miałem życiowy etap podobny do niego, a szukając muzyki, szukam utożsamiania się w pierwszej kolejności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ