Feno: Niekonwencjonalne wideo do singla 'Zamieć' z rockowym sznytem

Premiera od reprezentanta Hashashins Label.

- Advertisement -

mat. pras.

Label Hashashins Label kontynuuje swoją ofensywę wydawniczą tego roku i ani trochę nie zwalnia tempa. Niedawno swoją premierę miał nie tylko wspólny album, nagrany podczas akcji HASHAHATA, ale również solowy album Franka. Teraz przyszedł czas na kolejnego reprezentanta krakowskiej wytwórni.

Ostatnie miesiące są dla Feno z pewnością bardzo udane. Na początku tego roku, w duecie z Ramzesem wydał swój drugi long play – „Którędy wychodzi się na ludzi?”. Jednak to jego udział w HASHAHACIE, gdzie był jedną z najjaśniejszych postaci sprawił, że zyskał sobie całkiem pokaźne grono nowych fanów. Przyszedł więc czas na to by zaprezentować przedsmak tego, co znajdziemy na „Neopunku” – kolejnej, już trzeciej płycie w całości wyprodukowanej przez Ramzesa.

„Zamieć” to niekonwencjonalne wideo, nagrane do utworu, który bardzo łatwo może zostać w głowie. Wszystko dzięki trafnym linijkom, oraz produkcji z mocno rockowym sznytem. Jak zapewnia sam autor, to tylko jedna z odsłon tej płyty, bowiem ma znaleźć się na niej wiele, nieoczywistych wcieleń rapera z Tarnowa. Wraz z premierą singla wystartował również preorder płyty, której premiera przewidziana jest na styczeń 2021. Warto wspomnieć, że poza pakietami, gdzie możemy zamówić również merch, dostępny jest także pakiet z drugim CD – projektu Astuzia, który jest niczym innym, jak projektem Feno i jego najbliższych przyjaciół.

- Advertisement -

Najnowsze newsy

Kizo vs Popek – wiemy, na kogo stawia Filipek! Zaskoczenie?

W marcu dojdzie do starcia dwóch raperów o wadze ciężkiej, czyli Kizo vs Popek,...

Kali: 'Niestety, cierpicie wy, cierpimy my' [VIDEO]

Raz z górki, raz pod górkę - tak można określić ostatnie wydarzenia, które dzieją...

10 mln na dwóch klipach. Jest Qry, jest impreza! „Bawię tańczę śpiewam” [VIDEO]

Qry ostatnio jest w centrum uwagi. Jego dwa ostatnie klipy, czyli: "Mały ale wariat"...

Dziarma kusząco i ostro: 'Nie będę jak każda z Was'. Co kryje 'Czarny bez'? [KLIP]

Dziarma po EP'ce "V", wypuszczonej pod koniec 2019 roku, prezentuje pierwszą odsłonę kolejnego materiału....