Fani zazdroszczą Żabsonowi zaje*istego życia. Ten im odpowiada: „Miałem jedne buty, chu*ową kurtkę…” 

Raper mówi o przebytej drodze do miejsca, w którym obecnie się znajduje.

Żabson przebywa aktualnie w Dubaju. Raper relacjonuje swój pobyt w mediach społecznościowych. Część z fanów zazdrości mu tego, że może przebywać w tak luksusowych miejscach. I nie chodzi tutaj tylko o sam wyjazd do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, ale również wcześniejsze: wyjazdy – czy to wypoczynkowe czy biznesowe. Jak na te wiadomości reaguje raper?

Nowa Legenda – weź udział w nowym programie, wyślij swój kawałek

Reprezentant Chillwagonu wrzucił na instagramową relację wiadomość skierowaną właśnie do „zazdrośników”. Żabson zwrócił uwagę na determinację i ciężką pracę, która doprowadziła go do tego miejsca, w którym teraz się znajduje.

  • Dostaję dużo wiadomości, że mam zajebiste życie i zazdro itd. Zgadzam się mordki, jestem wdzięczny za każdą chwilę w życiu, za każdy oddech, za zdrowie, które czasem szwankuje, ale nie można mieć wszystkiego. Mam siłę, żeby o nie walczyć. Powiem wam coś – 10 lat temu byłem wami. Patrzyłem na życia innych ludzi i myślałem o tym, jakie są wspaniałe i że pewnie nigdy mi nie będzie dane tego doświadczyć. Miałem jedne buty, chu*ową kurtkę, w której zawsze było zimno i 5 złotych, żeby z ziomkami się zbić na sztukę zioła. Nie cierpiałem niedoli czy głodu, bo rodzice dawali z siebie wszystko, ale tak jak wielu polskim dzieciom, luksus był mi obcy. Moja przygoda z muzyka trwa od ponad dekady. Przeszedłem przez wpi*rdol za stylówkę, cancelowanie, jeb*nie za autotuna, długie włosy, różowe bluzy itd. Rzeczy, które dzisiaj są normalne, musiałem wprowadzać siłą swojego charakteru do polskiego rapu. Opłaciło się wierzyć, pracować i jeb*ć cały świat i jego opinię. Ci, którzy chcieli mnie zatrzymać, mogą sobie teraz conajwyżej pooglądać jak żyję i bawię sie życiem. I teraz puenta. Jeżeli jesteś w tym samym miejscu, co ja 10 lat temu a chcesz być tu, gdzie ja teraz, to zapi*rdalaj ziom. Ja i wielu ludzi nie tylko raperów, to tylko przykłady, że to jest możliwe. To nie są zj*bane gadki coachów. Nie każdy zaczyna w tym samym miejscu i nie każda droga jest tak samo długa i ciężka, ale to nie powód, żeby w ogóle nie zacząć po niej zmierzać do sukcesu. Zapraszam do mojego świata wszystkich głodnych sukcesu s*urwieli. Jest tu dla was miejsce i czekam na was. Możecie zacząć już dzisiaj iść w stronę swojego celu albo dalej sie zastanawiać, co by było gdyby. Nie umiem postawić się w miejscu każdego, bo w nim nie byłem, ale naprawdę na swojej drodze spotkałem ludzi z różnymi problemami od finansowych, rodzinnych po zdrowotne, którym te problemy nie przeszkodziły w walce o lepszą przyszłość. W naszym kraju i nie tylko, albo wydrzesz sobie kawałek chleba albo wpi*rdalasz okruszki ze stołu. Ja zawsze miałem duży apetyt. Jeżeli Ty też, to czas próbować go zaspokoić. W swoim życiu mówiłem różne rzeczy publicznie i niektórzy pewnie mają mnie za największego chu*a i chama, ale pisząc to popłakałem się, bo rozumiem was jak nikt inny i może to zabrzmi błacho, ale pragnę szczęścia i spełnienia wszystkich ludzi. Chciałbym, żebyście kiedyś też mieli jak ja a może lepiej. Pozdro, wasz ziomal – mam nadzieję, że ta wypowiedz natchnie chociaż kilka osób do działania – przekazał.

Żabson jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych polskich raperów. Nagrywał numery z reprezentantami naszej jak i zagranicznej sceny. Ma na koncie szereg wyróżnień m.in. złote i platynowe płyty oraz wytwórnię Internaziomale, w której są także Young Leosia czy ADM.

Koncert na żywo w Rapnews Studio

Mops i DJ Pete postanowili połączyć swoje siły i nagrać wspólny projekt. Chodzi o „ELOCZTERYDWAZERO”, promowany przez numery „Panda” i „Jarana100”. Więcej usłyszycie już w najbliższy czwartek na żywo w naszym studiu. Będziemy od 20:10!

fot. kadr z video – YouTube: SBM Label

Reklama na portalu? Produkcja video? Lokowanie produktu? Promocja Twojej muzyki?

Napisz do nas: redakcja@rapnews.pl

Najnowsze newsy

Janusz Walczuk, kiedy płyta, bo się opier**lasz? – pyta fan

Janusz Walczuk na ten moment wypuścił dwa solowe projekty. Ma już na koncie zarówno...

Prawdę mówiąc… największego kopa Boberowi dał Eminem [VIDEO]

Ruszyła machina pod nazwą "Prawdę mówiąc" - właśnie taki tytuł ma nasz nowy program...

Nitrozyniak jest anty-Sentino. Zaatakuje koszulkami „Fu*k Sicarios”

Nitrozyniak jest już po sesji zdjęciowej swojej najnowszej kolekcji marki 7more7. Przyszło lato, przyszły...

Był samochód do wygrania na live! Josef Bratan bawił się z influencerkami

Josef Bratan na trzecim live na Instagramie poszedł na grubo. Raper już na samym...

Red wylądował w szpitalu. Znana wstępna diagnoza!

Dopiero co relacjonowaliśmy, co Red powiedział w programie Zadyma, zwiastującym galę Prime Show MMA...

Asster rapuje na żywo w Rapnews Studio!

Asster wjechał dziś z premierowych klipem, do którego dograł się Macias z White Widow....

Szalony kawałek, szalony klip „Bravo”, szalonej trójki: Razgonov, Adi Nowak, Bober

Trafiliście w ostatnich dniach na zagadkowe grafiki w mediach społecznościowych? Konkretniej pojawiły się one...

Sante Synthesi kojarzycie z Nowej Legendy. Właśnie wypuścili nowy kawałek!

Wjechał kolejny kawałek ekipy Sante Synthesi, którą możecie kojarzyć z udziału w finale Nowej...

Asster wrzucił klip z Maciasem: „Teraz wiem, że nie istnieje limit, oczy na mnie skur**syny” [VIDEO]

Jak zapowiadał w Rapnews Studio, tak zrobił. Do sieci trafił premierowy teledysk reprezentanta łódzkiej...