fot. źródło: @LilUziVert / @FutureOfficial

Fani czekali cierpliwie, aż Future i Lil Uzi Vert wypuszczą wspólny projekt, co zdaniem słuchaczy – miało być wspólnym mixtape’em.

Od tygodni krąży plotka, że Hendrix i Uzi zamierzają wydać nową muzykę, zwłaszcza po tym, jak w zeszłym miesiącu zauważono ich podczas kręcenia wspólnego teledysku. Future i Lil Uzi dolewali oliwy do ognia, przez wspólną promocję wizualizacji, wyreżyserowanej przez Hype Williamsa, na swoich Instagramach w zeszłym tygodniu.

31 lipca został wyświetlony fragment klipu, sugerujący, że materiał zostanie opublikowany tego samego dnia. Dodatkowo; wytwórnia Uzi’ego – Generation Now, opublikowała ten sam fragment wideo na IG. W sekcji komentarzy, wytwórnia poinformowała ciekawskiego fana, że projekt ujrzy światło dzienne lada moment. Komentarz został jednak usunięty. Po tym, jak fani przeszukali serwisy streamingowe, aby znaleźć nową muzę byłych XXL Freshmen’ów – wyszli z pustymi rękami.

Jeden z użytkowników Twittera napisał:

  • Cała ta promocja od Future’a & Lil Uzi Vert’a to ściema, oni niczego nie wypuszczą…
  • LOL jestem zły na siebie, że naprawdę myślałem, że Future i Uzi wypuszczą dziś nowego track’a. – dodał inny.

W tej chwili nie jest pewne, czy piosenka lub projekt w ogóle się pojawi. Fani wyładowują swoje frustracje za pośrednictwem mediów społecznościowych, co negatywnie wpływa na image obydwóch gwiazdorów. 

Informacja została podesłana przez naszego korespondenta z Nowego Yorku: @bigpolishnyc
Źródło: www.xxlmag.com

Zobacz na YouTube:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here