fot. @Ak47OfficialFanpagePL

Ak-47 od dłuższego czasu planuje reedycję swojego debiutanckiego solowego albumu zatytułowanego “Autopsja”, który w 2013 roku ukazał się nakładem Proper Records.

Krążek został świetnie przyjęty przez słuchaczy, a także branżę hip-hop’ową, co w ostatecznym rozrachunku sprawiło nawet, że “Autopsja” uzyskała status Złotej Płyty (wliczając wówczas cyfrową oraz fizyczną sprzedaż) – jednak… tylko nieoficjalnie.

Niestety przez nieporozumienia na linii wytwórnia-raper, “Akacz” został zmuszony wznowić sprzedaż na własną rękę. Wszystko wskazuje na to, że rozpocznie się ona jeszcze w tym roku: – Reedycja płyty “Autopsja” w drodze. Będą nowe smaczki, jednak zdecydowałem, że odpuszczę sobie wrzucanie nowych singli na “Autopsję”, na poczet krótkiej opowieści w stylu “Autopsji”, którą mam w planie napisać dla Fanów. Wierzę, że zrozumiecie moją decyzję. Teraz jestem w “Źródle” i na “Źródle” jestem skupiony. – zapowiedział kilka dni temu.

Przypominamy również, że Ak-47 jest w trakcie nagrywania nowego albumu, pt. “Źródło”: – Ta płyta – moim skromnym zdaniem – będzie największym moim dziełem dotychczas, z perspektywy artystycznej: wokalnej, muzycznej… Będzie sporo niespodzianek. – przekazał niedawno swoim fanom.

Czy sprzedaż obu albumów wystartuje w tym samym czasie? Zapewne o tym dowiemy się już niebawem.

Zachęcamy do sprawdzenia wywiadu z “Akaczem”, który opublikowany został na kanale YouTube: Rap News w kwietniu ubiegłego roku:

Facebook Comments
PODZIEL SIĘ