Prace nad płytą są ukończone w 50%” – informuje Familia KaRteL

Familia KaRteL jest to nowosądecki skład, w których szeregi wchodzą Kombinator KBR, Belos oraz Łysy NSE. Powstał on w 2016 roku po złączeniu sił wcześniej wymienionych graczy. Założycielem jest Kombinator, który już dwa lata temu planował projekty pod tą banderą. Ma już w swoim dorobku pierwszą solową płytę, którą wydał w 2016 roku „Od Piekieł Po Niebiosa” – poniżej odsłuch:

Kolejny z ekipy jest Belos, który zaczął już prace nad swoim debiutanckim solowym projektem, ma na tę chwilę kilka solowych utworów wrzuconych na kanał Belos Dijas.

Trzecim z nich jest Łysy mający na swoim koncie EP’kę składającą się z ośmiu kawałków, której odsłuch znajdziecie na kanale NOWY SORT ELEGANT.

Tercet ten jest aktualnie w połowie prac nad pierwszym wspólnym albumem, którego tytuł nie jest jeszcze znany: „jest to niespodzianka” – mówią tajemniczo. Znany jest jednak klimat, który podkreśla całą produkcję: „brudny uliczny Trap z domieszką Old-Schoolu i nutą New-Schoolu„. 

Na tę chwilę został wypuszczony jeden singiel promujący tajemniczy projekt Familia KaRteL – „I TAK BĘDĄ GADAĆ”, gdzie produkcją bitu zajął się Wełenka.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ