fot. YouTube

Wczoraj odbyła się kolejna gala organizowana przez federację Fame MMA, podczas której wzięło udział kilku przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej.

Filipek vs Ryba

Jedną z najbardziej elektryzujących walk stoczyli dwaj freestyle’owcy: Filipek i Ryba. Mimo, że faworytem starcia według bukmacherów był reprezentant QueQuality, to musiał uznać wyższość swojego rywala. O zwycięstwie Ryby zdecydowali sędziowie.

Ruby vs Krycha

Po kilkunastu miesiącach przerwy do oktagonu ponownie zawitał Ruby, były reprezentant Ganja Mafii. W 2017 roku zmierzył się on z innym raperem – Arabem, lecz nie przechylił szali zwycięstwa na swoją stronę.

Co ciekawe, przegrał on również w starciu z Krychą. Został on znokautowany na 115 sekund przed końcem pierwszej rundy.

Okołorapowo…

Zapewne większość Polaków czekała z niecierpliwością na walkę dwóch kontrowersyjnych postaci, jakimi niewątpliwie są: Esmeralda Godlewska i Marta Linkiewicz. Obie panie zdecydowanie – delikatnie mówiąc – nie przepadają za sobą. Jeszcze przed pojedynkiem wylewały na siebie wiadra pomyj, dając do zrozumienia, kto wyjdzie obronną ręką z sobotniej gali. „Wielkie” starcie w łódzkiej Atlas Arenie wygrała… Marta Linkiewicz, która już w pierwszej rundzie powaliła swoją rywalkę (wygrana przez TKO).