fot. kadr z klipu

Na kanale Visioners TV wylądował właśnie klip “No limit”, na feacie z Grizzlee’m, soSpecial i DJ Haem, który promuje solowy projekt Wigora “1978”. Przy okazji premiery artysta zdradza, czego słuchacze mogą spodziewać się po nowym materiale. Nowy singiel już online!

W czerwcu do Visioners Label dołączył Wigor, ikona warszawskiej sceny i legendarny członek składu Mor W.A., który na stałe wpisał się do kanonu polskiego hip-hopu. Korzenie Wigora to przywilej, a zarazem ogromna odpowiedzialność wobec wymagań  słuchaczy pamiętających złotą erę polskiego rapu. Już teraz wiadomo, że nadchodząca premiera “1978” będzie ukłonem w stronę bardziej doświadczonych słuchaczy, a nowi znajdą na niej niezłą dawkę nowoczesnych patentów, m.in. dzięki zaproszonym gościom.   “1978, to mój solowy album, na którym nie zabraknie nowoczesnego spojrzenia oraz klasycznych numerów. Na płycie pojawi się wielu ciekawych producentów, DJów oraz raperów. Artystów, z którymi do tej pory nie pracowałem.” – pisze Wigor na swoim oficjalnym fanpage’u. 

Słowa Wigora potwierdza skład na “No limit”. Wokal Grizzlee’a w refrenie, znanego z East West Rockers, powoduje, że numer szybko wpada w ucho dzięki melodyjności. Z kolei mocne brzmienie wyprodukowane przez duet soSpecial i cuty, które zapewnił DJ Haem, przypominają o ulicznym rodowodzie artysty. Sam kawałek to historia człowieka, który żyje w czasach, w których na każdym kroku ktoś lub coś próbuje go kontrolować i ograniczać. Wigor, uważa jednak, że “Nie ważne w jakim stopniu dotykają nas ograniczenia, ważne żeby nie zapominać o tym, że mamy prawo dokonywać wolnych wyborów, a szersza świadomość to klucz do tego, aby uwolnić swój umysł od ograniczeń.” Tym przesłaniem Wigor zapowiada “1978”.

Premiera albumu “1978” została zaplanowana na rok 2020.