fot. kadr z klipu

Nie zatrzymuje się promocja projektu „Chada: Jesteś Legendą”, a wręcz przeciwnie… Właśnie do sieci trafił teledysk do singla „Dla mojej ferajny”, nagranego przez legenda warszawskiej sceny hip-hopowej – Ero JWP. Charyzmatyczny raper, który niedawno wydał swój pierwszy solowy album, połączył swoje siły z producentem – RX’em.

Pierwowzór „Dla mojej ferajny” pochodzi z albumu śp. Tomasza Chady „WGW”. Klimatyczny teledysk zrealizowało Tocannes Studio.

Obejrzyj oficjalny zwiastun filmu „Proceder”!

Więcej informacji o projekcie „Chada: Jesteś Legendą” i soundtracku – znajdziecie na rapnews.pl!

„Proceder” to poruszająca historia rapera Tomasza Chady – chłopaka z blokowisk, z duszą poety i darem do wpadania w poważne kłopoty. Prawdziwy i szczery do bólu w swoich tekstach, Chada ginie w niewyjaśnionych okolicznościach zostawiając zszokowanych fanów i dziewczynę, którą kochał. Muzyka była całym jego życiem – pasją i światem, w który uciekał, gdy rzeczywistość nie miała mu zbyt wiele do zaoferowania. W rolach głównych wystąpili: Piotr Witkowski, Kali, Antoni Pawlicki, Agnieszka Więdłocha, Małgorzata Kożuchowska, Jan Frycz, Sonia Bohosiewicz, Gabriela Muskała, Ewa Ziętek, Piotr Głowacki, Anna Matysiak. Film wyreżyserował Michał Węgrzyn, a autorem zdjęć jest Wojciech Węgrzyn.