Dostałem 1400 bitów od bardzo różnych ludzi – podkreśla Eros

Jedna z najbardziej wyczekiwanych płyt w dziejach polskiego rapu, czyli solowa płyta reprezentanta JWP / Bez Cenzury / Szlagier – Ero, to najgorętszy temat ostatnich miesięcy, po tym jak poinformował on, że w tym roku rozpoczyna nad nią prace. Warszawski raper chce ją przygotować na więcej niż 100%, dlatego proces twórczy może potrwać znacznie dłużej, niż pierwotnie zapowiedział – planował ją na koniec br.

ERO JWP JUROREM KONKURSU #RWP2017: SPRAWDŹ!

Pole do popisu mają również producenci, którzy muszą zaspokoić muzyczne gusta Ero. Jak ujawnił w niedawnej rozmowie z Aśką Tyszkiewicz dla magazynu WuDoo: „dostałem 1400 bitów od bardzo różnych ludzi„. „Jeszcze tak naprawdę wszystkich nie przeleciałem – szczerze powiedziawszy. Nie mam głowy do tego, mam też wiele innych spraw. Jestem w trakcie remontu mieszkania” – dodaje. Nie jest jednak tak, że raper stoi w przysłowiowej „kropce”: „Mam takich pewniaków pięć bitów, ale to się może jeszcze wszystko zmienić, bo chciałbym ułożyć tę płytę w miarę koncepcyjnie. Znając życie może mi się to nie udać, bo jak będę drążył, drążył, to ją zrobię na 2029” – mówi pół serio, pół żartem.

Szukam na razie na to pomysłu jest też duża presja, dużo kolegów i szczerych oddanych fanów pyta mnie o to często, więc chciałbym zrobić im coś takiego na prezent. Miałem plan na Boże Narodzenie, ale jak obliczyłem teraz wszystko, to może się nie udać” – wyjaśnia.

Poniżej zachęcamy do stestowania dwóch premierowych solowych utworów Erosa, do których zostały zrealizowane teledyski:
– „UWIERZ W SIEBIE” (FT. FALCON1): SPRAWDŹ!
– „MILIARD W ROZUMIE | SZLAGIER: SPRAWDŹ!

Warto również dodać, że klimat tej płyty prawdopodobnie będzie hołdem w stronę starej szkoły, choć zapewne nie zabraknie eksperymentów z nowymi dźwiękami.

Ero JWP o solówce: „będzie mocno na klasyku. Chciałbym oddać hołd tej szkole”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ