fot. @pobuchuu

W kwietniu otrzymaliśmy luźny utwór „Nie mogę gadać”, napisany podczas kwarantanny spowodowanej koronawirusem, ale to nie ostatnia nowość od Ero JWP. Warszawski raper na swoim facabook’owym profilu udostępnił kawałek, pt. „Trochę jak Jay Z”.

  • Niedawno przypomniałem sobie, jak kiedyś chciałem nagrać sobie na tym właśnie bicie jakieś lata świetlne temu… No to zrobiłem to i zapraszam do słuchania luźnego numeru dla wszystkich, co czują te czasy i ten klimat. – napisał autor.

Jakby tego było mało, Ero zaprosił wszystkich do wzięcia udziału w akcji charytatywnej #razemdlaDPS.

  • Jeśli jest szansa, że komuś się spodoba to, co nagrałem i ma luźne 2,3 zł. lub cokolwiek i może, to proszę niech wesprze DPS-y. Każdy grosz tam się przyda, jest to oczywiście nieobowiązkowe. – przekazał.

Jak Wam się podoba ten numer?

Ero – Trochę jak Jay Z

Emano, niedawno przypomniałem sobie jak kiedyś chciałem nagrać sobie na tym właśnie bicie jakieś lata świetlne temu… No to zrobiłem to i zapraszam do słuchania luznego numeru dla wszystkich co czują te czasy i ten klimat 5Ps. Jeśli jest szansa że komuś się spodoba to co nagrałem i ma luźne 2 ,3 zł lub cokolwiek i może, to proszę niech wesprze Dps-y ,każdy grosz tam się przyda, jest to oczywiście nieobowiązkowe miłego. Elo Link do zrzutki:https://zrzutka.pl/tm3xfv A numer się nazywa "Trochę jak Jay Z "

Opublikowany przez Ero JWP Czwartek, 30 kwietnia 2020

ZOSTAW ODPOWIEDŹ