Ero JWP komplementuje Young Igiego i Tymka

'Młody chłopak, który fajnie nawija'

fot. kadr z klipu "Bez przesady"

W tym roku Eros podpisał kontrakt wydawniczy z polskim oddziałem legendarnej wytwórni Def Jam Recordings. Kilka miesięcy później na sklepowych półkach pojawił się jego debiutancki solowy krążek zatytułowany „Elwis Picasso”, który bardzo szybko osiągnął sprzedaż uprawniającą go do otrzymania statusu złotej płyty.

Reprezentant JWP nie jest jedynym artystą, który w tym roku związał się z fonograficznym gigantem. Sprawdź: 7 artystów, którzy reprezentują już barwy Def Jam Recordings Poland! Wśród nich znajduje się także Young Igi, młody raper, który przebojem wdarł się na polską scenę i ma na swoim koncie współpracę z Margaret, Szpakiem, Włodim i Peją.

Dzięki współpracy Erosa z Def Jam-em, warszawski raper poświęcił chwilę na przesłuchanie płyty „Skan myśli”, czyli najnowszego projektu Igiego: – Ja przede wszystkim zwracam uwagę na to, co i jak ktoś do mnie mówi. Weźmy takiego Young Igiego, który również wydał już płytę w polskim Def Jamie – młody chłopak, który fajnie nawija, bardzo dobrze się tego jego „Skanu myśli” słucha. – powiedział w rozmowie z redaktorem www.redbull.com.

Jego uwagę zwrócił także Tymek, który może pochwalić się już wieloma sukcesami, m.in. jako drugi w historii polski raper uzyskał 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube: – Albo Tymka, którego ostatnio często słyszę w radiu – nie wszystko, co on robi, do mnie dociera, ale gdybym był takim polskim Rickiem Rubinem i pracował w Def Jamie, to uznałbym go za talent i chciałbym mieć u siebie. W show-biznesie musisz mieć farta, talent i jakieś wyczucie smaku. Ja u niego to słyszę. – dodał, kontynuując swoją wypowiedź. – Nie ma możliwości, żeby dzisiaj wytwórnia brała pod swoje skrzydła tylko takich weteranów jak ja, nie rozglądając się za tym, co na scenie młode i fajne. To jest biznes, to wszystko musi się kręcić. Sam osobiście bardzo się cieszę, że moja płyta „Elwis Picasso” spotkała się z tak dobrym przyjęciem i że okazało się, że jest sporo ludzi, którzy szukają w muzyce tego samego klimatu, co ja. To jest zajebiście miłe i napędzające do działania. – oznajmił.

Cała rozmowa: Ero JWP x RedBull – dostępna jest na stronie internetowej www.redbull.com.