fot. @pobuchuu

Gościem dzisiejszego wydania magazynu WuDoo będzie Ero! Raper opowie o życiu w czasach pandemii, wspólnym projekcie z Głową, a także skomentuje polską scenę graffiti.

  • Może ta scena jest mniej medialna, natomiast jeżeli popatrzy się od wewnątrz, to są wielkie zmiany. Jeśli chodzi o ten sektor hip-hopu, to Polska była zawsze dobra, a teraz jest super świetna. – tłumaczy reprezentant warszawskiej sceny.

Nie zabrakło również komentarzy dotyczących tego, jak obecnie wygląda rapowe podwórko:

  • Moje serce nie bije w tempie 150 BPM, więc to jest kwestia gustu. – mówi Ero, zapytany o zauważalny odłam rapu od hip-hopu.

Magazyn WuDoo już dziś w Radio Szczecin Extra od godziny 20:00 do 22:00.

Raprezentant JWP niedawno ujawnił, że szykuje następce „Elwisa Picasso”, wydanego pod koniec 2019 roku.

  • Pracuję już nad drugą. Jako, że to była pierwsza, pracujesz nad nią sam, jesteś architektem tego wszystkiego, to już mam większe „know how” i pracuje mi się nad tym łatwiej. Mam trochę materiału. Pewnie będzie to różnorodna płyta. Chciałbym, żeby była mocna, żeby fajnie się słuchało w samochodzie, bo to jednak jest rozrywka. Żeby była dobra tekstowo, zajebista bitowo, żeby był mocno hip-hopowy vibe. Na pewno będzie na niej więcej wokali, klimatu RnB – bardzo mi się podobają. Jestem umówiony na współpracę z kilkoma fajnymi osobami. – powiedział w rozmowie z Grędziem |info!|.

Magazyn WuDoo reprezentuje polską scenę hip-hop/rap od samych jej początków. Ta audycja wypromowała wielu artystów w tym: VNMa, Zeusa czy Łonę. Była areną walk freestylowych, oraz potyczek przez „rap telefon”. Aktualnie skupiamy się na cyklach „Open Mic”, gdzie raperzy na żywo pokazują swoje możliwości i skille. Realizujemy wywiady „face to face” oraz te przez telefon. Na naszym kanale WuDooTV prezentujemy różne realizacje z tej legendarnej audycji, której rezydentką jest Aśka Tyszkiewicz. Audycja ma swoją premierę w każdy czwartek na antenie Radia Szczecin. Wśród hostujących pojawiają się Siwa, Sage oraz Jimmy.

Audycję można odbierać również przy pomocy odbiorników cyfrowych w systemie DAB +.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ