fot. kadr z klipu "Non stop"

Prawdopodobnie jesienią odbędzie się premiera debiutanckiej solowej płyty Erosa. Pozostało jeszcze kilka miesięcy, więc warszawski raper na razie stopniuje napięcie.

Co wiemy o gościach?

Ero zapowiedział już, że na albumie znajdzie się miejsce, m.in. dla KPSN-a. Producentami, którzy przyszykują warstwę muzyczną poszczególnych utworów, będą: Poszwixxx, The Returners, Magiera/LA (White House), Siwers, Siódmy, Szczur JWP, a także Szwed SWD.

YouTube

Na przestrzeni wielu lat swojej muzycznej aktywności, reprezentant JWP współpracował z wieloma wytwórniami. Projekt PCP ukazał się nakładem VabankRecords, albumy zespołów Bez Cenzury i JWP wyszły na światło dzienne we współpracy z EmbargoNagrania i RHW Records, natomiast Szlagier pojawił się na sklepowych półkach dzięki DistrictAREA. Jak będzie przy okazji solowego krążka? Nie wiemy, choć Eros podał właśnie zaskakującą informację, która wskazuje na to, że wkracza on na nową drogę.

  • Na dniach utworzę własny kanał na YouTube, gdzie będę siał zniszczenie, więc liczę na Was jako subskrybentów. Więcej info wkrótce. – przekazał na Facebooku.

Czekacie już na pierwszy singiel zwiastujący to wydawnictwo? Być może tuż przed wakacjami usłyszymy go w serwisach muzycznych.