fot. kadr z klipu "Nie mogę przestać"

Warszawski raper od kilku tygodni promuje swój debiutancki solowy krążek, zatytułowany „Elwis Picasso”. Do tej pory Ero wraz z legendarną wytwórnią Def Jam Recordings, wypuścili dwa single: „Bez przesady” (ponad 2,5mln wyświetleń) i „Nie mogę przestać” (300k w 48h). Świetny odbiór tych klipów sprawił, że reprezentant JWP postanowił ponownie podziękować swoim słuchaczom: – Dziękuję za zainteresowanie, odbiór, pochlebne recenzje w imieniu swoim, producentów, DJ’ów i gości. Niepochlebne, a raczej niekonstruktywne – mam klasycznie tam, gdzie światło nie dochodzi, czyli tam, gdzie mental owych recenzentów. 300000 wejść w 2 dni to Woooow!!! Tworzymy historię wspólnie! – przekazał w social mediach.

Album „Elwis Picasso” ma trafić na sklepowe półki 4 października. Czy jeszcze przed dniem premiery, będziemy świadkami kolejnych singli? Okazuje się, że tak! – Jak zapewne wiecie, wkrótce następne klipy, bo planowo będą 4 do „Elwisa”, a preorderek wciąż czeka na erojwp.pl! I chciałem zaznaczyć, że wszystkie single będą w różnym klimacie, bo płyta jest różnorodna. Więc będzie trochę zaskoczenia. Mam nadzieję, że na plus. Dajcie sobie szansę przesłuchać parę razy.

A Wam drodzy czytelnicy rapnews.pl, który singiel bardziej przypadł do gustu? „Bez przesady” czy „Nie mogę przestać”? Napiszcie swoje typy w komentarzach.