fot. kadr z klipu

„Udław się” – to kontrowersyjny singiel w wykonaniu Eripe, Delekty oraz Kobika. Utwór promuję charytatywny projekt muzyczny „Heartful Lp”.

W utworze padają, m.in. następujące linijki od Eripe: „(…) jak ta dupa, z którą kiedyś sobie popalałeś jointy; Teraz poszła na farmację, ale bardziej dla hobby; Kiedyś jej tam wyszło w jakichś testach, że jest głupia; Na koncercie Żabsona jakiś wieśniak ją wyr*chał„.

„Heartful Lp” – to efekt dwuletniej współpracy pomiędzy Patrykiem Więckowskim (założycielem fundacji), który koordynował projekt oraz Mario Kontrargument – osobą zajmującą się projektem od strony produkcyjnej. Całość to zbiór trzynastu rapowych numerów, gdzie udzieliło się ponad 20 artystów takich, jak: Filipek, Kobik, Hase, Szesnasty, Młody M, Frosti Rege, Adma czy Vixen. Dochód, ze sprzedaży projektu trafia w 100% na cele charytatywne tak samo, jak w przypadku płyty „Pomaganie rąk nie brudzi” wydanej w 2017 roku. Premiera albumu 6 Marca 2020. Limitowany preorder dostępny jest na heartfulwear.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here