fot. @ciociaewaaa_foto

Peja po godzinnej rozmowie z Admą i Siwym w RapnewsLive Studio wykonał jeden ze swoich najnowszych utworów – „Taran”, który jest częścią jego wspólnego projektu z Magierą „2050 EP”.

Wykonał, to za mało powiedziane, raper po prostu rozniósł nasze studio niezwykłą energią. Po prostu, przyszedł się tylko przywitać… :)

Zobaczcie również koniecznie rozmowę:

4 KOMENTARZE

  1. Sporo jego ruchów mi się nie podoba,często też w wywiadach zaprzecza temu o czym rapuje.I na odwrót(a śledzę je na bierząco).Ale i tak cenię jego twórczość.Rychu jest jednym z najlepszych MC w Europie.Życzę mu jak najlepiej👍👍👍.ps Peja jak komuś nie podchodzi rap Oxona, to nie znaczy,że nie zna się na rapie😉

  2. Też to zauważyłem,ale każdy tak ma.Jesteśmy gatunkiem zmiennym.Nawet w jakimś kawałku naiwnął,że teraźniejszy Rychu przyjebał by staremu i sam by miał ślad.Mi to się nie podobają często featuringi na jego krążkach.Ale to On sobie nagrywa z kim chce.Ja tylko jako fan mogę komentować, ale nie mam potrzeby,żeby zaraz wyzywać. Ps Triple Seis sensowny komentarz.Nie to co na glamrapie.

  3. Ze się nie podoba to zaraz ze się niezna. Peja był zaje…bistym raperem ale zakończył się na płycie na legalu. Nastepne płyty to juz nie to samo nie ten klimat. Moim zdaniem to odj…bało mu razem z przypływem gotówki, ale to tylko jest moje zdanie, na to całe zamieszanie;)

  4. Szanuje człowieka, Rychu dobry, Legenda. Ale jego hiphop mi nie podchodzi. Wolę czytać te teksty niż słuchać. Jakoś tak preferuje chyba mniej agresji i piskliwych dźwięków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ